Căutarea a găsit 35 rezultate

Return

de WinXPfather
31 Mai 2018, 21:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce e cu pantofii pe noptiere?

Nu e bine sa razi, eventual sa inveti ;).
de andromaca_mulge_vaca
01 Iun 2018, 03:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

primii sapte ani sunt grei, pana treci de anul trei.
de Ana33
31 Mai 2018, 19:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Buna, Pe siteurile mari e traffic mai tot timpul, ca ziua in anumite ore e mic asta I parte a 2 a. Uita te te rog la programul maj studiourilor si ai sa vezi ce ture au ei. Asta inseamna ceva nu ? Ca programul e facut ca sa fie profitabil pt toata lumea. membrii intra dimineata cand s etrezesc , da...
de Studio20
31 Mai 2018, 14:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Traficul in camera uni model e ca pretul pe bursa la petrol: sunt ore cu multi membrii pe site, sunt si multe modele online; cand numarul de membrii scade si modelele se delogheza - in final numarul de membrii online per model online ramane aproximativ constant, se autoregleaza.
de Ana33
30 Mai 2018, 12:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Buna, Caut sa ma inscriu pe un site cu trafic mare, la diferite ore. Din pacate, nu pot sta noaptea la video chat sa prind americanii ca nu pot sa nu adorm. De aceea intreb si va multumesc anticipat pentru ajutor. Eu nu mai sunt tanara, am peste 50 de ani si poate recomandarea dvs. sa tina cont si ...
de andromaca_mulge_vaca
30 Mai 2018, 11:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Nu trebuie sa stai noaptea , ca degeaba stai noaptea si arati ca o epava ..... trebuie sa stai cand ai chef sa stai, cand ai incredere in tine, cand esti pusa pe sotii, ATITUDINEA e totul... Si daca, doar DACA , reusesti sa stai zilnic la exact aceleasi ore te alegi cu regulari. Eu sunt genul invers...
de eldiablo
29 Mai 2018, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Buna , Ai facut banii aia repede pe imlive pentru ca : ori ai avut promotia ( sigur ai avut-o ) ori ai avut noroc de indragostel , tinand cont ca esti deficitara la conditiile tehnice te-as sfatui sa mai astepti cu incercatul Jasminului , cat despre programul perfect : cat mai multe ore cu pauze cat...
de eldiablo
29 Mai 2018, 07:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Bun , sper sa nu "confuzam" modelul , nu am vrut sa intru in detalii pentru ca mi-am dat seama de faptul ca este vorba despre un model incepator "i-am ales" o serie de site-uri "usoare" , exceptie faza cu adultwork ( am 2 modele peste 40 ani care usor usor depasesc 1000...
de GlamChatStudio
29 Mai 2018, 00:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Hai mai,cum sa recomanzi asa ghiveci?Logic,este o femeie de plus 50,probabil nu a fct vchat dar banuiesc din putinele cuvinte ca, si daca a facut nu prea se vede,imlive are trafic slab spre inexistent pt categoria mature,cate ai vazut prin top 100?Streamate foarte probabil dar este un site caruia tr...
de eldiablo
29 Mai 2018, 00:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Site-uri cu trafic mare la diverse ore = multe , tinand cont ca nu vrei sa activezi pe tura de noapte si ca nu ai experienta necesara ..... Ti-as recomanda o "combinatie" intre imlive,Streamate si adultwork - sunt niste site-uri unde modelele mature prind destul de bine iar ca program ti-a...
de Adrian
06 Iun 2018, 10:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sa ma angajez la studio?

Buna, inainte sa cauti care este cel mai bun studio trebuie sa te gandesti cate studiouri accepta respectiva varsta. Si nu iti spun cu rautate ci doar ca studiourile care fac performanta cauta modele tinere capabile sa lucreze cat mai mult de preferat noaptea. Avand in vedere ca nu poti lucra noapte...
de betterthansex
06 Iun 2018, 22:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sa ma angajez la studio?

mai bine sa incerci la studio , daca gasesti unul conform posibilitatii tale de a lucra . din topicurile deschide de tine este clar ca nu ai experienta in domeniu , un studio te atr ajuta enorm :)
de Ana33
08 Iun 2018, 13:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

Buna, Ce mai faceti? Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping. Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, re...
de Darlingirl
08 Iun 2018, 14:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

Buna, Ce mai faceti? Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping. Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, re...
de wrongturn2020
08 Iun 2018, 14:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

Ana nu e adevarat, nu trebuie sa ai poze noi la 2-3 luni, eu ultima sedinta foto am facut-o acum 2 ani si trafic exista. Bine, animez profilul cu selfie-uri, citate etc...dar poze profi nu am. Oricum jasmin e ca un joc de noroc...iti merge sau nu. Mai exista cazuri rare in care lucrezi extrem de mul...
de Mery24
09 Iun 2018, 16:58
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

:writing_hand: Bfx, poate asta vă ajută. Din câte am văzut în link, sunt tot felul de detalii de care trebuie ținut cont și care pot fi omise cu ușurință (prea închis, prea luminos, plus exemple de așa da): http://wiki.jasmin.com/display/EW/Profile+Picture+Requirements . Acum am facut cont pe Jasmin...
de Mery24
11 Iun 2018, 23:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

:writing_hand: Mery esti minunata! Mă simt inspirată, Adrian, de asta sunt minunată! Îmi priește! *) :') :') :') Multumesc ca mi-ai facut ziua mai buna si ca am inceput saptamana zambind. E de bine, însamnă. Mă bucur că a fost cu folos. Tre’ să mai facem dintr-astea, atunci! :upside_down: Gata, m-at...
de crazyme
01 Iun 2018, 14:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce e cu pantofii pe noptiere?

Cred ca e vorba de heels fetish. Sa nu stea membru sa intrebe - da' pantofi de aia verzi cu toc in dungi ai? -....cred ca despre asta e vb, parerea mea.
de WinXPfather
23 Iun 2018, 16:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

http://www.adultvideochat.ro/forum/viewtopic.php?f=1&t=16951&p=104592&hilit=Lourdes+castiguri#p104592 http://www.adultvideochat.ro/forum/viewtopic.php?f=47&t=17012&hilit=Lourdes+medie+21000 http://www.adultvideochat.ro/forum/viewtopic.php?f=1&t=12403&hilit=Nikkidiamonds+N...
de betterthansex
23 Iun 2018, 16:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

nici nu o sa gasesti , sunt modele care fac 100 de dol si modele care fac mii . Sincer , mi se pare cam devreme sa te plangi de incasari , nicaieri nu o sa faci bani din prima. Streamate este un site exceptional , cu traffic bun si membrii platitori dar dureaza pana ridici un cont nou , multe ore on...
de betterthansex
23 Iun 2018, 22:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cat castigam?

asta este procentul pe streamate , cu timpul iti poti creste tariful ca sa compensezi :D doar te am sfatuit sa ai putin rabdare si o sa ai si membrii si implicit mai multi banuti . Doamne , imi aduc aminte de primele mele saptamani pe site , cand faceam intr o saptamana cat fac in 2 ore , imi venea ...