Căutarea a găsit 8 rezultate

Return

de WinXPfather
24 Ian 2020, 19:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Dar nu e o scuza ca nu mai esti in domeniu ca sa intelegi "smecheria" ;).
de UniqueAttitude
24 Ian 2020, 12:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Nu mai sunt în domeniu de un an și 7 luni. Atât de rău s-a ajuns, încât modelul oferă discount membrului? :))
de Memsy
27 Ian 2020, 11:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Nu m-a lamurit nimeni concret de ce nu imi aparea acea optiune de discount, am descoperit singura. Dar ice999 a spus totusi ca au scumpit creditele ceea ce explica de ce au introdus aceasta optiune precum si situatia din prezent - de ce e asa de slow pe jasmin - adica eu chiar nu stiam ce se intampl...
de manuela222
06 Mai 2020, 12:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

:writing_hand: Mda... Plină lumea de retardați. Blestemele ca blestemele, dar la tine te gândești? Că te necăjești de atâția ani cu saitul ăsta și nu îți folosește la nimic. Mai ales când sunt atâtea saituri. Probabil nu ți se potrivește, nu ești de acolo. Mereu învățăm, mereu creștem. Devenim mai ...
de GOTfan
06 Mai 2020, 12:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

Nu am pomenit in viata mea site sa fie efectiv impotriva propriilor modele. Vrei sa lucrezi pe site si esti inchisa pe motiv sexual?? Ce cct! Nu stau pe LJ. Am stat cred ca 5 perioade in 16 ani de Vdc. Site ul asta imi da impresia ca face pe dos modelelor. Poate nu mai are nevoie de ele?? Glamour Sh...
de Melysa
20 Mai 2020, 15:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

indiferent ce as zice tot cu ursul tii... Eu nu am spus ca sunt singura care aduce bani pt jasmin ..suntem mii si cu toate astea da de pamant fara motiv cu noi .. fura . de ce fura cand din start iti da doar 30 % , nu toate modelele ajung la 45% sau mai mult ca sa fie bine ... vai de capul nostru .....
de sheep
21 Mai 2020, 11:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

who the f*** is Pamela...
de bogdanxxx
22 Mai 2020, 10:42
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Mery ti-a dat niste info super valoroase. Cand am fost suspendata pe termen nedefinit, eu eram gata sa iau cu asalt toate siteurile. Voaim sa iau cate 2 si sa le incerc timp de 1-2 luni. Nu merg alea 2? Trec la urmatoarele. Ma incurajam si chiar ma gandeam ca poate e un semn si imi va merge mai bine...