Căutarea a găsit 8 rezultate

Return

de betterthansex
26 Apr 2018, 19:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

6 7 ore online sunt putine , mai ales cand ai de ridicat un cont nou. Te sfatuiesc 10 ore online , 6 zile pe saptamana . Si n doua luni sa mi spui mie cutu daca nu te ridici
de Ana33
26 Apr 2018, 21:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

Buna, 6 ore e putin.unele siteuri te targeteaza la 8 ore pe zi, chiar dc nu zic. Pauza tot tb sa ai n ai ce face, toaleta, mananci un sandwich in alea 8 ore, aia e. Dar in ac domeniu tb cat mai putine pauze in cele 8 , 9 ore. Orice site cred eu ca te evalueaza atat dupa ore online/zi dc intrerup de ...
de wrongturn2020
26 Apr 2018, 17:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

Sfatul meu este sa fii tu insati. Stiu ca pare prea general si sec dar e adevarat. Din ce zici tu se intelege ca incerci prea mult si tot timpul cand incercam prea mult, eșuăm. Less is more ;) ideea e ca in interiorul tau esti stresata si poti sa zambesti tu toata ziua...membrul stie ca nu e un zamb...
de Adrian
11 Mai 2018, 03:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

Nu fac misto, ba chair am dat like postarii :))) si nici diva nu ma cred :) pur si simplu sunt PUTUROASA! Dar... oricand asta se poate schimba :D Cu siguranta acest lucru se poate schimba, primul pas este facut, esti constienta de faptul ca... tragi chiulul. Mai departe este nevoie de un pic de amb...
de georgy22
11 Mai 2018, 19:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Epayservice

Mi l a acceptat azi.. la fix 4 saptamani de cand am depus cererea..dar cardul este in EUR nu exista varianta sa alegi. Am intrebat si suportul si raspunsul a fost asta: "For your region we don't provide cards in USD, only EUR" desi poti primi si eur si usd in cont..
de Mery24
17 Mai 2018, 10:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum sa faci mai multi bani pe Chaturbate?

:writing_hand: Si unde vezi in total ce ai facut sa spunem acum cateva luni? Token Stats – Scroll pe pagină până la “ Period Earnings ”, și acolo vezi cât ai făcut pe fiecare perioadă, problema este că îți arată câștigurile doar de pe anul curent. Dar mai sus, la “ Your Account’s Activity ”, dacă o ...
de SAD^^EYES
03 Iul 2019, 05:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Webcams 4k şi captura 4k - 2019+!!!

Logitech Brio Ultra HD Webcam Step up to the world’s most technologically advanced webcam and get professional-quality video for video conferencing, streaming, or recording. Logitech BRIO is packed with features that produce stunning video in any environment. Our premier 4K ultra high-def camera of...