Căutarea a găsit 21 rezultate

Return

de arabu
14 Apr 2018, 09:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Buna ! Are cineva idee daca este ok sa adaug contul paxum pt plata site uri in conditiile in care este activ însă nu si verificat de ei? si sa mai adug ceva in moment ce e verified ca il bag in site uri nu dureaza multi sa primest banii in cont de la PAXUM cel putin asa a fost la mine in CHATURBATE...
de arabu
14 Apr 2018, 09:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: S-a INCHIS First Choice?!

Mersi mult! am adaugat acum si un cont bancar local , sper sa il fi atasat ok . Ai idee de un link ceva unde pot gasi informatii despre cum se foloseste contul paxum ? Unde vad banii care imi intra in cont , cum le fac transferul , ultimele tranzactii efectuate etc.. Poate pot gasi pe el si un loc ...
de azraelle
23 Apr 2018, 13:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Verificare cont PAXUM

Mail la octav@paxum.com in lb romana, rugati-l frumos sa va ajute cu aprobarea contului, si daca totul este in regula cu ce ati uploadat voi contul va fi activat in cateva ore! No more wait.
de GlamChatStudio
26 Apr 2018, 02:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM Errors : Unfortunately your card is not supported. Please try another card.

Brd de 1 de zile nu primeste bani din astfel de carduri,este dat pe toate sucursalele de cand sponsorizeaza anumite evenimente sportive and shit, nu vor sa-si lege numele de vchat,jocuri de noroc si alte activitati de genul asta,sunt socotite activitati cu risc de spalare de bani in mintea lor de re...
de elena1281
02 Mai 2018, 15:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Postare de la Octav@paxum.com in alt forum desore PAXUM

cat de repede ai primit banii ? Si pt ce ai optat wire sau card direct ? buna la raiffesen dupa 2 zile to external card si ratat de schimb peste 3.9 EFT mi-a intrat in 5 zile lucratoare. Transferul pe card a intrat dupa 24 ore. Wire nu am folosit. Am inteles ca wire e cel mai slow si costly. EFT ar...
de theselby
20 Iun 2018, 17:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se poate mari daily limit pe paxum ?

La wire transfer cred ca limita e 5000/zi, desi posibil sa ma insel.
de Mery24
20 Iun 2018, 20:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se poate mari daily limit pe paxum ?

:writing_hand: Hello , Aveti idee cum putem proceda pe paxum pentru a putea retrage mai mult de 2500$ intr-o zi ? E-mail trimis domnului Octav Moise – Paxum: https://s15.postimg.cc/x7xhq0xfv/paxum.png Răspuns primit de la domnul Octav Moise – Paxum: https://s15.postimg.cc/namgx2sfv/paxum2.png
de Mery24
06 Iul 2018, 16:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: Eroare retaragere bani din cont paxum pe external card ING

:writing_hand: Mery de cat timp folosesti BT ? Din aprilie, de când a căzut Firstchoice Pay. Atunci imediat mi-am făcut cont Paxum și i-am adăugat cardul deja existent de la Banca Transilvania. Înainte de a “abdica” Firstchoice Pay foloseam cardul BT pentru diverse cumpărături online, plus plătit fa...
de WinXPfather
20 Mai 2020, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

O sa adaug si eu un comentariu aici cu toate ca topicul este despre alt site :blush: Reflectand la 'nu prea exista alt site sau alte site-uri bune in afara de LJ' tin sa contrazic aceasta opinie :slightly_smiling_face: Streamate este lider in aceasta piata de ani buni si continuam sa fim lideri. In...
de GlamChatStudio
01 Sep 2020, 21:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Mda.........corect....))).....intrebare rapida ...Studioul tau cumva a facut peste 30 k ...???? de beneficiezi de bonusuri....cate fete ai ?....au depasit vreuna 30 k?......si cea mai grea intrebare.....PLATESTI TAXELE LA ANAF......vezi ca se mai uita si anaful pe aici si poate te trezesti cu vreo ...
de alexiss
07 Mar 2022, 21:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Livejasmin

In primul rand fii consecventa. Daca o ora esti zambareata si ora urmatoare esti bitchy sau godesa ... nu e ok. Gaseste-ti un stil care crezi ca te reprezinta cel mai bine si dezvolta-l. A schimba cate ceva de la o ora la alta nu o sa dea rezultate. In al doilea rand multa rabdare , daca lucrurile p...
de alexiss
25 Mar 2022, 15:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Livejasmin

Deloc, sunt foarte multe modele care lucreaza de acasa si au un succes foarte mare pe site. Dar intr-adevar, comparativ cu anumite platforme , in special cele din zona freemium (chaturbate, etc) , sunt anumite criterii tehnice si logistice pe care trebuie sa le indeplinesti, dar mai ales anumite abo...
de meowmeow
11 Iul 2022, 08:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Livejasmin

Buna si multam pentru raspuns! Am si eu vreo 9 ani de chat si sunt un model destul de static. Static la modul ca nu imi place mangaiala lasciva in free ori dansul de imperechere lol. Inghit in sec atunci cand vad ca desi sunt pro "human interaction", ajung in camera pe Stream doar oameni c...
de MichelleM
09 Mai 2023, 10:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Este slab pe streamate sau nu stiu de ce...Se spunea ca dupa Ian.Feb.o sa fie bine ,dar se pare ca inca nu si e aproape vara ...
de MichelleM
10 Mai 2023, 12:07
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

A picat streeamate-ul astazi la ora 13.00 - sper sa isi revina cat de curand.
Nu ma lasa sa intru pe site, pe cont;
am verificat de pe alte conturi ale prietenelor mele si la fel.
La voi e la fel?
de SAD^^EYES
14 Iun 2023, 01:14
Jump to forum
Jump to topic

În România lucrează peste 400.000 de persoane în industria videochat-ului.

Industria videochat-ului a explodat în ultima perioadă în România, a spus președintele ANAF, Lucian Heiuș, joi seară, la Jurnalul de Seară de la Digi24, adăugând că sunt peste 5.000 de firme care au acest obiect de activitate la noi în țară. Lucian Heiuș a mai explicat că ANAF poate obține toate inf...
de Cata.Streamate
06 Noi 2023, 11:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Site ul acesta a fost un site minunat si platforma mea exclusiv. Ma tot uit de un an de zile la felul in care se distruge constant si sigur , una dintre cele mai mari platforme de videochat. De o ora nu reusesc sa ma loghez, pentru ca se pare ca din nou acest site se confrunta cu alte probleme tehn...
de WinXPfather
07 Mar 2024, 17:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme paxum eft

Da, la cusul bancii. Eventual te suna si te intreaba. Sau faci din aplicatie cont de euro.
de SAD^^EYES
23 Mar 2024, 23:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Video chatul, intamplare sau programare?

Buna tutor, Au trecut 11 ani de cand am mi-am scris public viziunile.. :* Dupa 11 ani de munca asiduua, zic eu ca s-a facut treaba buna. nu am reusit sa bag toata Romania pe videochat ca na avem nevoie sa fim in toate domeniile societatii. Dar peste 500.000 de modele estimat in prezent si 5000+ firm...