Căutarea a găsit 20 rezultate

Return

de evaeva1
26 Apr 2018, 00:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM Errors : Unfortunately your card is not supported. Please try another card.

S-a rezolvat intr un final. Le-am dat EFT transfer. Atat BRD cat si BCR din pacate au blocat transferurile de tipul aceasta pe card. O sa incerc sa imi fac un cont pe la Raiffeisen,am inteles ca merge si au si conversie buna. Hmmm ciudat ce spui tu ... Eu am card la BRD si azi de dimineata au intra...
de evaeva1
06 Mai 2018, 09:28
Jump to forum
Jump to topic

Cum intri in legalitate ca model independent

Salutare, Am tot dezbătut în ultimii ani acest aspect aici pe forum si m am gandit ca ar fi un lucru bun sa împărtășesc cu cei interesati pașii care sunt relativ simpli . Mi a luat ceva timp si nu am gasit chiar toate răspunsurile aici deși poate de unii erau demult cunoscute:-) Ma adresez celor car...
de evaeva1
12 Mai 2018, 03:24
Jump to forum
Jump to topic

Cont nou pe Jasmin

Buna tuturor , Stiu ca s a tot discutat despre acest site si despre conturile facute pe el care merg sau nu...insa post urile sunt foarte vechi si am zis ca as vrea sa aud niste pareri mai de actualitate . A mai incercat cineva sa faca un cont nou pe acest site ? Cum mai ridici un cont aici ca mi se...
de evaeva1
21 Feb 2019, 09:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi

Buna Lea Nu stiu cat de inspirată e alegerea site -ului xlove. Eu l am incercat ce e drept acum multi ani pt ca vb franceză la nivel avansat însă membrii mi s au parut cheap 😜 Poate gresesc ai lucrurile s au schimbat. Streamate ul in schimb e ok ca si site. Trf bun, cerințe nu ft mari in ceea ce pri...
de evaeva1
20 Mar 2019, 09:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: incepatoare

Buna Lea Sunt atât de multe variabile cand vine vorba de rezultate in acest job. Ca idee da , fiind la inceput pot fi zile in care sa nu faci nici măcar un dolar însă dacă chiar se intampla asta pot fi si alte motive nu doar faptul că ești la inceput. Da conteaza orele si nu doar orele ci si constan...
de evaeva1
14 Mar 2020, 10:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Si littleredbunny a postat pe facebook ca i.au închis contul definitiv...just saying...
de evaeva1
14 Apr 2020, 07:54
Jump to forum
Jump to topic

Re: Lovense Lush on Streamate?

Buna ,

Da, am lamurit pe skype. Multumesc frumos ! :)
de evaeva1
20 Mai 2020, 14:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: retardatii astia de la LJ si-au facut o obisnuinta din a suspenda conturile in fiecare zi

Subscriu celor spuse de Catalina. Dupa ani de lucrat exclusiv pe Jasmin am renuntat. Credeam ca este cel mai bun pana am inceput sa acord atentie exclusiv Streamate , si m am convins ca nu trebuie sa fii sclav la propriu unui site pentru a face bani , pentru a avea o pozitie ok pe site , pentru un t...
de evaeva1
20 Mai 2020, 18:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Wow! ...speechless...daca as fi fost un model începător si as fi cerut un sfat sau o părere despre ce presupune acest job si as fi auzit asta , as fi fugit mancand nori! :confounded: As spune un singur lucru: de obicei culegem ceea ce semănăm. Sunt model de aproape 8 ani si rar am membrii gen: "...
de evaeva1
17 Feb 2021, 14:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Blur in Background-Cum si ce camera trebuie?

Hello! in ultimul timp vad multe modele cu blur pe spate si imi place mult cum se vede insa nu stiu cum sa obtin acel efect. Acum folosesc un PTZ pro 2 in OBS dar nu pare sa pot obtine rezultatul dorit. Help please! Nu functioneaza acest efect cu o cameră web, ci doar cu anumite aparate foto profes...
de evaeva1
17 Feb 2021, 15:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Blur in Background-Cum si ce camera trebuie?

P.s. postase cineva o varianta cu sony aparat foto. Caută in forum.Varianta aceea e mai ieftina însă nu stiu daca obții ceea ce doresti.
de evaeva1
18 Mar 2021, 17:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Umbrele de difuzie/ softbox-uri - Lumini tavan

Pana nu demult am folosit sofbox si pe mine personal m a afectat. Pe românește " mi a rupt ochii " Asta in combinatie cu PC ul a rezultat o pereche de ochelari. Am schimbat acum si folosesc ringlight si imi este mai ok. Cand întrebi ce cantitate de lumina ai nevoie trebuie sa tii cont de c...
de evaeva1
19 Mar 2021, 06:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Buna! Excat in aceeasi situatie ma aflu si eu,tot model independent fiind. In disperarea mea am incercat sa iau legatura si cu suportul, atat pe site, cat si suportul romanesc. Raspunsurile lor sunt aceleasi, ca nu este nimic in neregula cu site-ul, ca membrii se mai plictisesc, in conditiile in ca...
de evaeva1
03 Apr 2021, 04:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Blur in Background-Cum si ce camera trebuie?

Pentru modelele de videochat nu recoman folosirea acestei functii BLUR BACKGROUND pentru ca nu ajuta la nimic ca sa fie un show de calitate in room iar odata ce a fost Blurat fundalul o sa ai mici umbre la contur face sau corp iar daca o sa misti mana rapid o sa vezi ca si ea este neclara adica v-a...
de evaeva1
16 Apr 2021, 16:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Si eu am patit la fel astazi....timp de o ora am incercat ....am abandonat
de evaeva1
07 Iul 2022, 15:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sfaturi Livejasmin

Buna Kendra ! Sunt multe alte siteuri pe care se pot face bani la fel ca pe Jasmin sau chiar mai bine. Siteuri pe care membrii nu sugitza si nici nu se vaicaresc cand vad un pret pe 6-7 dolari pe minut si nici nu vor sa fie dumnezeii tai doar pentru ca isi "permit" sa cheltuie cativa dolar...
de evaeva1
11 Mar 2023, 19:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Banci colaboreaza cu adult

CEC bank la.ei de 4 ani cu venituri incasate pe pfa
de evaeva1
30 Oct 2023, 09:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Site ul acesta a fost un site minunat si platforma mea exclusiv. Ma tot uit de un an de zile la felul in care se distruge constant si sigur , una dintre cele mai mari platforme de videochat. De o ora nu reusesc sa ma loghez, pentru ca se pare ca din nou acest site se confrunta cu alte probleme tehni...
de evaeva1
15 Mar 2024, 11:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme paxum eft

Multumesc pentru clarificari. Am sunat la banca si mi au spus ca toate conturile deschise, se deschid by default exckusiv pe moneda RON, si ca daca doresc sa schimb , ar trebui sa merg la banca pentru a face asta. Motiv pt care am transferat aseara din paxum pe card extern in Ro, si s a facut conve...