Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de mireya_sb
22 Mai 2018, 16:07
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bani de la Jasmin nu au ajuns in paxum.

Fetelor, din ce am citit eu in Jasmin despre metodele de plata , pentru immediate payout dureaza cel mult o zi. Eu am metoda standard la ei, pe 18 am primit prin Paxum plata pt a doua perioada din Apr si am vazut ca pot retrage si de pe prima perioada din May, asa ca am dat pe immediate payout. Au i...
de mireya_sb
01 Dec 2018, 23:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Problema Paxum

nici mie nu mi mai merge sa transfer prin Mastercard. si nici prin Visa. Alta optiune n am , cardul lor nu l am . Great , alti bani blocati Nu vad de ce sa ai banii blocati. Nu merge Visa, MasterCard...… asta este, .Ai posibilitatea sa faci transfer prin EFT. Timpul de asteptare este acelasi ( 2-3 ...
de mireya_sb
03 Noi 2021, 00:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cosmo transfer

EpayService -Revolut. Asa transfer de cand s- au dezactivat cardurile epay
Sper sa va ajute
de mireya_sb
12 Mar 2023, 13:26
Jump to forum
Jump to topic

Re: Epayservice

Toate conturile sunt blocate ( sau cel putin ale celor care lucreaza in industrie ) până la o noua verificare suplimentara. Problema nu este verificarea ci faptul ca nu iti spun când o sa se efectueze. Mie mi-au spus ca trebuie sa imi astept rândul, altei fete i s-a raspuns ( la intrebarea " câ...
de mireya_sb
25 Mar 2023, 12:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: ePay cere justificare sursa fonduri pentru card nou

Buna, nu cred ca trebuie sa le confirmi nimic ( poate doar in cazul in care nu vei putea sa asişti), ci sa fi acolo la timpul programat. Eu nu am primit nimic inca, dar stiu doua fete care deja au trecut de verificarea asta programata ( una pe 15 Martie, cealalta pe 16 Martie) Nu le-au deblocat cont...