Căutarea a găsit 8 rezultate

Return

de SAD^^EYES
04 Apr 2018, 06:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Salut Kiki bine ai venit pe forum, avem nevoie constant de utilizatori cu experienta!
de SAD^^EYES
28 Ian 2017, 22:45
Jump to forum
Jump to topic

Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Începând cu data de 01 Februarie 2017 , toți utilizatorii sunt rugati să se prezinte în acest topic (optional). Prezentarea trebuie sa cuprindă câteva detalii despre utilizator, scopul prezenței pe forum/website și câteva cuvinte despre cum percep această activitate. Pentru a face topicul mai inter...
de Whitney
13 Apr 2018, 22:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hai ca acu am vazut ca incepem sa ne imprietenim si sa ne prezentam deci sa ma prezint si eu. Ma numesc Roxana , am 35 de ani ,un copil de 5 ani pe care il cresc singura cu toate ca nu e copil din flori.Sunt pe forum de prin 2006 si pe vremea aia intram pt ca habar nu aveam ce inseamna vchat dar eu ...
de toneytheponey
17 Apr 2018, 09:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Hi! My name is Thomas Skavhellen. I'm from the kingdom of Norway but I've been living in Bucharest for the last 1,5 years now. I first ended up in the Adult Industry over 15 years ago as an affiliate with over 15 adult sites, but when the tube sites took over it got harder and harder to convert peop...
de Jules69
22 Apr 2018, 16:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna tuturor! Mi- am facut curaj,intr un final ....dupa multi ani de citit si un singur post de pe un alt nickname, niciodata nu notez si uit nicknames and passwords....deh batrantea. Ma numesc Iulia , am 43 de ani, in domeniu din 2011 ,in prezent model independent, a trebuit sa plec din localitatea...
de Studio20
01 Apr 2018, 19:08
Jump to forum
Jump to topic

Putem avea si reportaje TV pozitive si obiective despre videochat

Tot2_8YzSfw Ce inseamna videochat? Ce este de fapt videochatul? Sau live cam / live streaming? De ce si mai ales cum poti alege sa lucrezi cu cel mai bun studio de videochat din lume? Diferenta intre adult, glamour si non-adult. Inseamna ca te angajezi la ceva imoral daca alegi un job de model de v...
de GlamChatStudio
09 Noi 2019, 11:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Parerea mea dupa 18 ani de vchat este ca multi ne victimizam singuri, nu societatea ne condamna ci actiunile noastre ;) Din punctul meu de vedere al unui om care traieste actual intr-un oras de provincie, nu m-am lovit absolut niciodata de astfel de oameni pentru ca nu ma invart in cercuri obscure s...
de andromaca_mulge_vaca
03 Mar 2020, 05:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Mă nene mă, viața e prea scurtă că să-ți ocupi timpul încercând să schimbi modul de gândire și percepție al altor oameni. De exemplu , eu de ani de zile vă explic că nu banii sunt valoarea vieții ci viața însăși , dar , cu mici excepții, voi tot prin cifre vă percepeți fericirea.... Și nimeni nu vă ...