Căutarea a găsit 22 rezultate

Return

de atre3t
20 Apr 2018, 18:51
Jump to forum
Jump to topic

Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Salutare, eu am impresia ca si astia vor face la fel in maxim 1 an , se va intampla la fel ca si firstchoise. De ce zic asta? Cosmo este aparut peste noapte ca si firstchoisepay, firstchoise pay sia umplut buzunarele dupa carca modelelor si fiti sigur ca au facut sute de milioane, numai din activare...
de manuela222
26 Apr 2018, 21:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Bestthing2018 scrie: 26 Apr 2018, 19:24nope .
Vezi de aceea ziceam ca astia de la cosmo sunt cei de la firstchoicepay..E total ciudat cu ei! Daca iti zice ca deja aveai cont cu ei...ceva e in neregula
de Mery24
06 Noi 2018, 10:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: "Nu mai merge dom'le videochatul ca pe vremuri"

:writing_hand: În primul rând studioul nu este organizație de caritate, ar fi indicat să înțelegem asta cu toții. Un studio care se respectă îți pune la dispoziție condiții prielnice ca tu să te dezvolți ca model și ca om. Investește în tine, te învață lucruri, 5000$ în 5 zile nu pică din cer din se...
de Smart
28 Iun 2019, 22:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cel mai bun studio de videochat din Romania

Ionela.... sigur AllStars Studio este mai performant... Castigi 5000$ :)) ( Nu e nevoie sa se modereze pentru ca nu mai exista se pare ). Dar ma intreb eu.. daca fetele faceau 5000$ ca in reclama... de ce nu ati mai avut bani de platit hostingul la site? :)) Lasa frustrarile Ionela, e usor sa ii cri...
de alexiss
29 Iun 2019, 11:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cel mai bun studio de videochat din Romania

Fie ca vobim de premiile din industria muzicala , film , sau orice alte gale de premiere , fiecare are favoritii sai , opiniile sale. Iar cand tu insuti esti concurent sau faci parte din industria pentru care premiile respective se acorda, cu atat sunt patimile si mai mari . E hilar cum comenteaza u...
de MeganKroft
04 Iul 2019, 14:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Private inregistrate si redistribuite pe internet

De asta n ai sa scapi in veci ! E cam greut sa iei la puricat tot google ul si sa faci plangeri peste plangeri privitoare la drepturile de autor. Pana la urma..meseria asta presupune expunere ...si ti cam asumi un risc.Sau ma insel eu ?! De ce sa scapi? Promovare gratuita! Pana la urma cam asta e :...
de UniqueAttitude
14 Iul 2019, 19:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cel mai bun studio de videochat din Romania

Așa cum există și "nemulțumitele", care sunt "puse" să muncească mult, și "nu își primesc banii", sau li se opresc pentru amenzi. Amărâte de amenzi care nu acoperă nici măcar 1% din investiția făcută pentru ele (nervi, timp, energie etc). Stau și mă întreb, când vor dev...
de WinXPfather
01 Oct 2019, 10:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: Blocare cont exclusivitate lj

1 Vorbesti cu cei de la studio. Daca nu mai e pasiune intre voi treci la 2.
2 Astepti 6 luni. Daca nu poti astepta ca fomita, treci la 3.
3 Daca ai calitatile necesare te duci pe un site mai performant.
de B-Summit
21 Oct 2019, 10:23
Jump to forum
Jump to topic

How much is the Cam industry turnover today?

We hear and see a number of figures bandied regarding the amount of money the Cam industry is worth, but one does wonder if the US$2 billion annual profit figure quoted in 2016 by Laszlo Czero former CEO of Live Jasmin and current Europe CEO of Streamate is realistic. Harry Varwijk estimated that pr...
de WinXPfather
29 Oct 2019, 00:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Pai tot logic a zis si Studio20. A zis ca se va auto-regla, ca vor fi mai putine modele pe site in timp. Si e logic, daca nu vor face bani nu vor sta. Uitati ca e vorba doar despre bani. Un studio nu va putea cheltui cu promovarea pentru angajare etc etc si angajatul sa nu faca bani. Ori nu va mai f...
de GlamChatStudio
29 Oct 2019, 21:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Marius ai pretentii foarte mari, cand ele se logheaza in fiecare zi pe influencer, si nu banghesc tendinta, sa le ceri sa priceapa. Noi nu lucram exclusiv cu Jasmin, si nici nu vom lucra niciodata iar traficul a bubuit de 2 luni incoace cam pe toate sites.Da, viitorul este naspa pentru modelele inde...
de KaylinDream
05 Noi 2019, 13:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Eu iti recomand sa te calmezi. LJ are o perioada de normalizare. Au fost promotii dupa promotii si normal ca membri si-au cam terminat banii momentan. O data ce se normalizeaza si revin membri cu forte proaspete o sa iti faci inapoi sumele. Doar nu te stresa :)
de GlamChatStudio
30 Oct 2019, 12:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Eu zic sa bagam sabiile in teaca. Vanity is definitely my favorite sin si pot aprecia si ostilitatea, daca este justificata. Nu putem arunca noroi in toate fetele de acasa, doar pentru ca isi spun pasul pe forum. Atitudinea de genul "Noi suntem OK, voi nu sunteti" este dezechilibrata tota...
de B-Summit
28 Noi 2019, 17:32
Jump to forum
Jump to topic

Bucharest Summit vine sa te cunoasca!

Avem o super veste: in luna decembrie batem tara in lung si-n lat!

Urmareste programul nostru si vezi cand ajungem in orasul tau, lasa-ne un mesaj, iar noi venim la tine cu surprize.

Imagine
de SophyDavis1
07 Feb 2020, 12:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Atat de multa negativitate in unele comentarii....
Mie mi se pare ca idea cu discountul este ok.
Eu o folosesc, insa nu pentru toti membrii. Pentru mine e un treat pentru membrii cu care chiar formez o conexiune sau membrii de la recommended.
de B-Summit
06 Ian 2020, 11:11
Jump to forum
Jump to topic

Don't miss out on this great DISCOUNT! -67% discount on VIP registration and Awards ticket!

https://bucharestsummit.com/images/bundle_tickets.jpg The VIP registration gives you: - FULL access to all seminars, workshops, roundtables and panels - access to all the parties - VIP registration - airport transfer - access to the Concierge service Click the link and take advantage of this offer ...
de WinXPfather
21 Feb 2020, 03:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Astia cu studiourile lor cu exagerarile lor si cu reclamele mincinoase fac sa strice tot. Daca astea independente nu ies in presa sa denunte minciuna ce sa facem? Chiar nu le inteleg de ce tac ca ele au cel mai mult de suferit. Abia mai fac careva sute amarate...
de GlamChatStudio
09 Noi 2019, 11:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Parerea mea dupa 18 ani de vchat este ca multi ne victimizam singuri, nu societatea ne condamna ci actiunile noastre ;) Din punctul meu de vedere al unui om care traieste actual intr-un oras de provincie, nu m-am lovit absolut niciodata de astfel de oameni pentru ca nu ma invart in cercuri obscure s...
de shadowgrl
10 Mar 2020, 12:29
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce este asa de slab pe toate site-urile de la inceputul acestui an?

Buna fetelor.Fiti tari si incercati sa nu va pierdeti rabdarea sau increderea in voi.Cred ca e important sa rezistam si in aceste perioade mai putin bune.Nu esti singura si nici ultima care trece prin asta.Cum au spus si altii ,trebuie sa iti canalizezi energia pe lucrurile positive din viata ta si ...
de betterthansex
10 Mar 2020, 21:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce este asa de slab pe toate site-urile de la inceputul acestui an?

eu zic ca mai conteaza si ce se intampla la nivel mondial .E si perioada taxelor, e si minunatul coronavirus etc
Una peste alta, tot e mai bine decat orice alt job si aici ma refer la incasari.
de shadowgrl
15 Mar 2020, 09:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Se va face un triaj printre modele si membri.Unele fete sunt facute sa isi castige banutii prin tease,altele nu.Multi membri vor migra catre site-uri unde au parte de aproape tot in free iar modelele care nu se pliaza pe acest stil, se vor reorienta. Pana si cei fideli acestui site vor pleca sau se ...
de sweetkitty
15 Mar 2020, 20:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Voi ce carti cititi ca sa va ajute in munca voastra?

Puterea gandului, Arta manipularii

si de pe YouTube :
Metoda Silva, controlul mintii
Reiki
Karuna Reiki
Shamballa

Muzica pentru serotonina si dopamina 432Hz

... si multe altele pe aceeasi zona ..