Căutarea a găsit 44 rezultate

Return

de Adrian
12 Ian 2018, 16:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Întrebare serioasa

Riscurile sunt majore și sfatul cel mai bun este sa iși vadă de treaba ei.

Topic mutat la exemple negative
de Adrian
04 Feb 2018, 19:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic jasmin

In astfel de perioade mai slabe poti sa atragi atentia cu un content nou, poza de profil schimbata, outfituri noi, ceva schimbari in decor, schimbare coafura, make-up, si mai multe ore online ca deobicei. Lucrurile mentionate de tine trebuie facute tot timpul, nu doar atunci cand vezi ca nu merge.....
de Adrian
11 Feb 2018, 06:45
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Consider ca este o idee foarte buna, modelele au nevoie tot timpul de informatii si sugestii care sa le ajute in activitatea pe care o desfasoara. Spor acolo si asteptam cu nerabdare si celelelate articole. p.s. Poate sunt modele care vor sa iti sugereze subiecte pentru articolelel viitoare. / Este ...
de Adrian
12 Feb 2018, 22:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Multumesc frumos :). Ma bucur ca acest blog este folositor. O sa continui sa postez pe el si da, daca aveti sugestii de subiecte, mi le puteti oferi fara nici un fel de problema :). Cu siguranta este nevoie de asa ceva si niciodata nu vor fi prea multe materiale pentru modele, este un nivel de impl...
de Adrian
11 Feb 2018, 22:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Chat non-adult?

Buna, bine ai venit pe forum, in primul si in primul rand depinde ce inseamna pt tine bani frumosi, pentru ca perceptia poate sa fie diferita. In videochat se poate cam orice, au fost tot felul de situatii cand idei aparent banele au prins si au avut un succes mare. Daca este sa ne gandim un pic non...
de Adrian
20 Feb 2018, 08:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum se face videochat pe mai multe siteuri?

Multumeac pentru raspuns. Lucrez de 3 sapt pe Jasmin si am deschis un cont si pe Streamate pt a lucra in paralel. De aceea as vrea sa stiu ce splitcam as putea folosi pt ambele site uri. Ideea ca am incercat cu unul dar nu stiu cum sa l conectez la ambele pe o camera.net am bun..zic eu aprox 250 up...
de Adrian
21 Feb 2018, 07:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Muzica generaţiei mele - Anii 90'

hTWKbfoikeg Load up on guns, bring your friends It's fun to lose and to pretend She's over-bored and self-assured Oh no, I know a dirty word Hello, hello, hello, how low Hello, hello, hello, how low Hello, hello, hello, how low Hello, hello, hello With the lights out, it's less dangerous Here we ar...
de Adrian
21 Feb 2018, 07:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Muzica generaţiei mele - Anii 90'

Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge GLvohMXgcBo [Verse 1] Sometimes I feel like I don't have a partner Sometimes I feel like my only friend Is the city I live in, the city of angel Lonely as I am, together we cry I drive on her streets cause she's my companion I walk through her hills cause sh...
de Adrian
27 Mar 2018, 05:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: In cat timp va dezbracati in pv

Ca sa ii distrag atentia arat cu degetul intr-o parte si il intreb ai vazut asta? In timp ce se uita dupa ce am aratat eu, ma dezbrac instant.
de Adrian
06 Apr 2018, 00:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Putin ajutor cu metodele de plata

Pana acum, PayPal a fost foarte ok, dar banuiesc ca au tras ceva ocheade pe site si am primit mail cum ca mi-au limitat contul din cauza faptului ca vindem camshows, ceea ce este in contradictoriu cu Terms of Services pe care le au ei. PayPal a avut o politica deosebita referitoare la adult din tot...
de Adrian
10 Mai 2018, 22:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

6 7 ore online sunt putine , mai ales cand ai de ridicat un cont nou. Te sfatuiesc 10 ore online , 6 zile pe saptamana . Si n doua luni sa mi spui mie cutu daca nu te ridici Doamne...ma simt asa prost .. si eu, care am periode cand nu am nici macar 10 ore pe saptamana lucrate, ba chair am cateodata...
de Adrian
11 Mai 2018, 03:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: VC pt o incepatoare

Nu fac misto, ba chair am dat like postarii :))) si nici diva nu ma cred :) pur si simplu sunt PUTUROASA! Dar... oricand asta se poate schimba :D Cu siguranta acest lucru se poate schimba, primul pas este facut, esti constienta de faptul ca... tragi chiulul. Mai departe este nevoie de un pic de amb...
de Adrian
12 Mai 2018, 16:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Antifonare camera!!! recomandari, sfaturi?

http://www.details.ro/shop/ s au ocupat de antifonare si tratament acustic pentru multe studiouri audio ( smiley, inna, bug mafia, fly records, etc etc cluburi bucuresti) Fac si proiecte de acest gen si anume tratament acustic apartament, izolatie fonica apartamente, etc etc camere insonorizate acum...
de Adrian
06 Iun 2018, 10:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sa ma angajez la studio?

Buna, inainte sa cauti care este cel mai bun studio trebuie sa te gandesti cate studiouri accepta respectiva varsta. Si nu iti spun cu rautate ci doar ca studiourile care fac performanta cauta modele tinere capabile sa lucreze cat mai mult de preferat noaptea. Avand in vedere ca nu poti lucra noapte...
de Adrian
06 Noi 2012, 20:23
Jump to forum
Jump to topic

Articol detaliat despre setarile de lumina pentru videochat

Salut tuturor, in acest topic am sa dezvolt un alt subiect important pentru aceasta activitate in special pentru partea video. Dupa cum bine stiti calitatea video este rezultatul unui cumul de factori dintre care amintesc lumina folosita expunerea si balansul de alb. In acest topic / tutorial am sa ...
de Adrian
28 Sep 2011, 08:11
Jump to forum
Jump to topic

Tutorial profil model pe MyFreeCams

Pentru ca de-a lungul timpului, mai multe persoane cu care am colaborat m-au rugat sa le ajut cu crearea profilului pe MFC, creare in sensul de design/grafica, am studiat acest aspect si doresc sa va impartasesc si voua cum se face un profil custom pe MFC. Care este misterul respectivelor profile, c...
de Adrian
31 Mai 2013, 00:12
Jump to forum
Jump to topic

Articol importanta calitatii HD pe siteuri!

Dupa cum se stie foarte bine produsele/serviciile de calitate tot timpul vand (sau se vand) mai bine decat cele un pic mai slabe calitativ, de aceea in acest topic articol am sa tratez importanta calitatii HD (high definition) pe siteurile de videochat si in ce fel poate ajuta sau afecta activitatea...
de Adrian
23 Ian 2018, 02:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Do you do....prescurtari

Unde as putea gasi si eu o lista cu ele? Stiti cumva ? Merci ! uite aici cateva din cele mai cunoscute ( cu siguranta mai sunt si daca lista poate fi completata ar fi minunat - poate fi de ajutor multor incepatori ) AP: Age play ( aveti grija la underage = cont inchis chiar si ban in anumite situat...
de Adrian
15 Aug 2019, 16:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Poveste - Cum m-am apucat eu de chat!

|
|

Nu mai pot fara Nelu si Nana's pussy !

Verific in fiecare zi forumul cu emotie in cautarea posturilor tale.
de Adrian
26 Aug 2019, 17:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: Vestimentatie videochat

Buna! Voiam si eu sa stiu ce tipuri de tinute folositi si ce credeti ca merge cel mai bine in asa fel incat sa fie pe placul membrilor? Cele care completeaza profilul si imaginea ta online. Tinutele se aleg in functie de ce transmiti tu - de ce vrei sa subliniezi/ce te avantazeaza. Ce i se potrives...
de Adrian
27 Oct 2019, 22:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: problema users cb,mfc

Nu se găsește nimeni sa îmi răspundă și mie ? :( uffff Daca raspunzi la mesajul scris de GlamChatStudio - exista sansa ca cineva sa iti dea doua-trei sugestii ( ajutor concret / personalizat nu ai cum sa primesti pe forum ) - oricum e din ce in ce mai greu pt modelele care nu fac ce e de facut - si...