Căutarea a găsit 4 rezultate

Return

de andromaca_mulge_vaca
02 Noi 2016, 20:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Stimata Domnisoara Sefa, corect se spune fara "s" si anume FEET, care este pluralul de la FOOT.... mai pune si tu mana pe carte in loc sa dormi. Daca vorbesti cu ea la stilul " uf , ca eu tot iti explic si tu tot proasta esti" n-o sa invete niciodata. Exista oameni carora daca le...
de googlefun
02 Noi 2016, 22:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

jur ca am inceput s-o visez noapte a cand dorm... :)))) o visez ca o dau afara de aici si o si bat :)))) Cat am mai ras cu eldiablo@ (imaginar , adica sper sa fi ras si el in celasi timp ) , al1na !!! :D :D :D Dane-o noua (Doamne ! ) doar 2 zile , sa vorbim cu ea pe ... limbuta ei !!! Cred ca o sa ...
de manuela222
04 Noi 2016, 05:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Nu stiu daca trebuie recomandat psiholog, nu cred ca este o idee buna, sunt o gramada de oameni destepti chiar genii, care se comporta ciudat din punctul de vedere al majoratatii, asta nu ii face nebuni, sau traumatizati etc.. sunt doar diferiti.. tu doar daca afli de la ea ca a suferit de X chesti...
de BlackSwan26
06 Noi 2016, 04:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Hai sa iti spun o treaba,am avut si eu un trainer si a stat odata si cu mine in privat.Mentionez ca de fel sunt o fire mai anxioasa,mai rusinoasa,mai introvertita,mai aeriana,exact ca fata asta poate.Vreau sa iti spun ca in momentul in care a stat omul cu mine in privat,simteam ca am un ghimpe in co...