Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de GlamChatStudio
29 Ian 2017, 13:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna, Numele meu este Isabelle si sunt un fost model,in prezent detin 2 studiouri de videochat si sunt unul dintre moderatorii acestui forum.Am fost prezenta pe forum inca din anul 2005-2006,cei mai buni prieteni i-am cunoscut aici,orice informatie si ajutor tot aici le-am gasit.De-a lungul anilor a...
de anabeauty37
28 Iul 2021, 20:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate videochat prin SRL sau PFA

Buna! din ce stiu daca depasesti 65000 e platesti mai multe taxe,, nici eu nu inteleg deschiderea contului asta cu capital social ca apoi sa te puna sa il incghizi dupa . Iti trebuie cont in lei , dar daca vrei sa scutesti plata a 45$ fiecare transfer din cb in cont si sa platesti doar 2$ atunci iti...
de Cata.Streamate
17 Iun 2021, 19:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Multumesc inca o data pentru recomandari, Adrian! Revin cu o noua problema. Se pare ca de azi s-a schimbat interfata Streamate, iar asta imi afecteaza pozitionarea pe site. Daca inainte ma clasam in primele 4-5 randuri de pe pagina 1, acum ma gasesc rareori pe la sfarsitul primei pagini, sau nu ma ...
de SAD^^EYES
10 Oct 2013, 00:05
Jump to forum
Jump to topic

Video Chatul si Rusinile Prostesti

Salut tuturor, Azi voi vorbi putin despre Rusinea in video chat, perceptia mea doar atat.. 1. Rusinea de a zambi Tipic Romanesc, modelul in capul ei.. Pai cum sa rad ca proasta, daca nu am motive sa rad?.. Nu mama nu razi ca proasta.. razi ca o actrita pentru ca asta e rolul tau acolo.. esti pe site...
de SAD^^EYES
02 Iul 2013, 06:58
Jump to forum
Jump to topic

Video Chatul si atragerea clientilor prin MUZICA

Salut tuturor, Am observat ca foarte multe Studiouri si Modele nu constientizeaza importanta muzicii in atragerea clientilor. Muzica de calitate nu doar ca ii atrage dar naste si subiecte de discutii mai interesante, ii face pe guesti sa fie mai calmi in free chat, duce la privaturi mai lungi si la ...