Căutarea a găsit 6 rezultate

Return

de theselby
05 Noi 2018, 14:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: face smothering

Se poate aplica si live, explicam doar de ce nu as recomanda treaba asta. Indiferent de cat de performant e calculatorul ce-l ai, acel filtru va introduce delay in plus, pt less benefits. Treaba e cam asa: unele site-uri prefera sa conectezi webcamul direct, fara splitter. Unul din motive e acela ca...
de Cata.Streamate
27 Apr 2020, 22:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: NOUTATI STREAMATE

Iti inteleg punctul de vedere dar trebuie sa tii cont si de restul modelelor de pe site care incalca regulile trisand, tragad de timp, mintind membrii ca fac ceva si apoi in privat nu fac acel ceva s.a.m.d. Daca modelele ar avea optiunea sa scoata voturi singure, inclusiv cele care sunt la 2 stele ...
de betterthansex
18 Oct 2020, 19:34
Jump to forum
Jump to topic

Videochat vs Onlyfans

Cred ca toti am auzit de onlyfans. De cand cu pandemia , parca toata lumea are profil de onlyfans. O sa va zic de ce am preferat sa raman la videochat si sa imi inchid contul de onlyfans. Am decis,in paralel cu activitatea de videochat,sa imi deschid un cont de onlyfans .Cateva lucruri pe care e bin...
de Adrian
30 Oct 2020, 19:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: buna

Din pacate nu prea mai intra baietii care ofereau sfaturi tehnice sau nu mai vor sa ofere sfaturi, habar nu am... Eu intentionez sa-mi fac un PC nou in urmatoarea perioada si pot sa va spun cam la ce ma gandesc eu. In functie de asta va puteti orienta si voi dar nu garantez ca sunt cele mai bune/ i...
de Adrian
01 Noi 2020, 13:13
Jump to forum
Jump to topic

Re: buna

SFG2707 scrie: 30 Oct 2020, 22:54

Tu mi-ai raspuns mie ?! :')
Multumesc Adrian :*
Eu de la tine am nevoie si de sfaturi pentru lumina si camera :blush: Please please please cand ai chef... :blush: :*
Da, tie ti-am raspuns.

Chestia cu laptopul este deja lamurita :') :')
de Cata.Streamate
17 Iun 2021, 19:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum va merge Streamate ul in ultima perioada

Multumesc inca o data pentru recomandari, Adrian! Revin cu o noua problema. Se pare ca de azi s-a schimbat interfata Streamate, iar asta imi afecteaza pozitionarea pe site. Daca inainte ma clasam in primele 4-5 randuri de pe pagina 1, acum ma gasesc rareori pe la sfarsitul primei pagini, sau nu ma ...