Căutarea a găsit 6 rezultate

Return

de pregnant87
27 Apr 2018, 19:14
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

Buna :) Despre paxum su stiu mai nimic, dar daca Cb ti-a spus că banii s-au întors la site, înseamnă că ei ii pot transforma inapoi in tks, trimite un email celor de la Cb si spune le ca vrei sa iti returneze banii in contul tau.Se poate. În data de 9 dim mi-am dat jos o sumă pe cardul fc , exact at...
de MyScrew
27 Apr 2018, 19:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

in acel moment nu aveam cont la paxum si am ales wire :) de ce trebuie sa avem teama sa facem un transfer de bani ? asa am ajuns ?
de MyScrew
27 Apr 2018, 19:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

debifeaza din setari acele coduri ;)
de MassEffect
27 Apr 2018, 21:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

mediachatstudio scrie: 27 Apr 2018, 21:03 Sunt foarte curioasa daca cineva a primit cardul Cosmo si daca a si reusit sa incaseze vreun ban.
tocmai mi-aui intrat bani in cosmo . am activat carul si am scos , merge ok
de MassEffect
27 Apr 2018, 21:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Probleme legate de plati 2018

dupa ce perioada de timp ti-a ajuns cardul cosmo in cutia postala? Ma bucur enorm sa aud si vesti bune!!!! cardul facut pe 18 a ajuns pe 20sau b21 nu mai satiu exact , a venit rapid rau wow! cineva acolo sus te iubeste!!! eu pe 22 am facut contul pe cosmo, si am doar mesajul cu " your account ...
de TheOne
05 Iul 2018, 21:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: A primit cineva cardul Paxum, noile carduri?

a mers, dupa 2 zile cred ca e o chestie, doar dimineata pot transfera, seara nu merge deloc , octav mi-a raspuns cu rugamintea sa incerc peste 8 ore sa transfer :)