Căutarea a găsit 29 rezultate

Return

de Cata.Streamate
09 Feb 2018, 13:46
Jump to forum
Jump to topic

NEW: Streamate Blog

Buna tuturor,

Recent am creeat un blog care este dedicat modelelor. Aici puteti citi prima intrare creeata:

http://www.streamatemodels.ro/make-sure ... rformance/

In urmatoarele zile, voi creea alte postari pe blog :).

Sper sa va placa!
Catalina
de WinXPfather
16 Apr 2018, 15:53
Jump to forum
Jump to topic

Cash-uiesc cecuri 82%

Cash-uiesc orice cec, banii cash pe loc, 82% din valoare. Pentru sume mari negociem.
de andromaca_mulge_vaca
22 Apr 2018, 23:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Mai intai beneficiile , in lei: - In Romania , cotizezi 25% din venit ca sa primesti 32% din venitul pe care il aveai cand ai cotizat. - In Germania , cotizezi 18,5% ca sa primesti 82% . - sa presupunem ca ai un SRL, care se duce imediat sub pragul de TVA, deci voie sa ai venituri 299.999 lei /an di...
de andromaca_mulge_vaca
22 Apr 2018, 05:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

1. Nu a disparut cardul FCP ci problemele sunt la BANCA-mama....iar problemele sunt mai adanci . 2. Dupa evenimentul e-passporte tre' sa fii aiurea rau ca sa-ti mai tii bani in card, in orice fel de card de acest gen, au venit banii, in maxim o ora te duci si-i scoti si anume pe toti, indiferent ca ...
de WinXPfather
20 Apr 2018, 22:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Studio20 zice: "Mai devreme sau mai tarziu, orice card de genul asta va ajunge ca ePassporte si ca Choice." De aici: http://www.adultvideochat.ro/forum/viewtopic.php?f=1&t=17291&p=106311#p106311 Majoritatea stim asta, de asta si recomandari peste recomandari sa nu tineti banii aici...
de Smart
06 Apr 2018, 17:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logitech PTZ Pro 2

Nu pot sa spun ca am studiat foarte mult problema asta, dar din cate stiu eu nu exista solutie si nici nu am auzit pe la cineva.
de WinXPfather
05 Iun 2017, 15:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: New huge event in 2017-Bucharest Summit

http://m.zf.ro/business-international/viata-de-noapte-din-bucuresti-pune-romania-pe-harta-destinatiilor-turistice-europene-13791443 http://m.digi24.ro/stiri/actualitate/evenimente/sondaj-viata-de-noapte-din-bucuresti-magnet-pentru-turistii-straini-178360 Nu cred ca putea spune cineva ca nu e viata d...
de MARKUS
05 Iun 2017, 13:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: New huge event in 2017-Bucharest Summit

1zcEEsgjO6I Dupa un efort considerabil, am dormit 24h. Cand m-am trezit inca ma gandeam: "am visat sau visul s-a indeplinit?" Am muncit un an intreg, ne-am sacrificat familiile si business-urile doar pentru a aduce un plus de valoare acestei industrii. Acestea erau vorbele pe care la ince...
de B-Summit
03 Mai 2018, 11:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Consideram ca orice feedback este important, astfel ca multumim pentru cele enumerate. In acest an ca si anul trecut, s-a depus un efort foarte mare pentru a putea aduce, in cadrul evenimentului Bucharest Summit, un numar atat de mare de modele independente si nu numai. Cu aceasta ocazie dorim sa le...
de evaeva1
12 Mai 2018, 03:24
Jump to forum
Jump to topic

Cont nou pe Jasmin

Buna tuturor , Stiu ca s a tot discutat despre acest site si despre conturile facute pe el care merg sau nu...insa post urile sunt foarte vechi si am zis ca as vrea sa aud niste pareri mai de actualitate . A mai incercat cineva sa faca un cont nou pe acest site ? Cum mai ridici un cont aici ca mi se...
de Mery24
20 Iun 2018, 20:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se poate mari daily limit pe paxum ?

:writing_hand: Hello , Aveti idee cum putem proceda pe paxum pentru a putea retrage mai mult de 2500$ intr-o zi ? E-mail trimis domnului Octav Moise – Paxum: https://s15.postimg.cc/x7xhq0xfv/paxum.png Răspuns primit de la domnul Octav Moise – Paxum: https://s15.postimg.cc/namgx2sfv/paxum2.png
de SAD^^EYES
26 Iul 2018, 07:43
Jump to forum
Jump to topic

Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - Poveste!!!

Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - poveste de adormit copiii mici și mari!!! O:-) :yum: :kissing_closed_eyes: Acum peste 2000 de ani a trăit Burebista, un munte de om și la propriu și la figurat. A fost regele Geto-Dacilor, practic cel care a pus baza Statului Dac... DACIA!!! Burebista a cârmuit...
de SAD^^EYES
09 Aug 2018, 01:09
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logica Moderare gen Games of Thrones - Concept - Pareri!!!

Multumesc Alex, apreciez sinceritatea ti-am spus si personal, sper ca timpul sa rezolve ranile adanci... si pe o parte si pe alta.. eu am renuntat acum mult timp la orgolii, personal am stat si 3 luni fara sa intru pe forum... am vrut sa il si donez de cateva ori... dar am fost refuzat... viata nu a...
de alexiss
08 Aug 2018, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logica Moderare gen Games of Thrones - Concept - Pareri!!!

Exista zilele astea campania "MUIE PSD" , dar asta nu inseamna ca in acel partid nu exista si oameni de valoare , oameni bine intentionati , oameni frumosi . Datorita acestei campanii exista acel "incident" cu Politia Rutiera , dar din nou , chiar si cu propriile noastre experien...
de BCams
14 Aug 2018, 17:28
Jump to forum
Jump to topic

BCAMS Community Awards

BCAMS Community Awards Comunitatea de videochat premiază performanţa A 4-a ediţie a BCAMS aduce în prim plan un nou eveniment care recompensează performanţele în videochat: BCAMS Community Awards. BCAMS Community Awards îşi propune să onoreze munca, impactul şi viziunea managerială a actorilor impo...
de Robin
09 Ian 2019, 15:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: referral

Nu pot spune cu siguranta ce site ofera cel mai mai mare procent de referral insa vreau sa raspund celui de-al doilea topic. De ce ar fi un site "neserios" pentru ca spune ca un user a mai fost inregistrat pe platforma? De obicei se aplica aceleasi reguli de acordare a procentului ca si in...
de Cata.Streamate
08 Feb 2019, 18:03
Jump to forum
Jump to topic

MOTIVE SA LUCREZI CU STREAMATE

Salut, M-am gandit ca ar fi o idee geniala sa va scriu cateva randuri de ce este bine sa lucrati cu Streamate. O sa mentionez cateva motive sub forma 1. 2. 3. ... in postari separate. Hai sa incepem cu #1 motiv care consider ca este foarte important de stiut avand in vedere ca primesc aceasta intreb...
de WinXPfather
18 Feb 2019, 01:37
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Bine ca s-a rezolvat!
de sweetgirl
18 Feb 2019, 00:47
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Sweet, bogatia nu sta neaparat intr-o vila cu piscina dar uite ma iau chiar de ex dat de tine si iti spun ceva care inevitabil se intampla ca vrem sau nu vrem, ce sa vezi, imbatranim sau ce sa mai vezi te culci seara bun si te trezesti dimineata bolnav tu sau vre-un membru al familiei, sa te rogi s...
de GlamChatStudio
17 Feb 2019, 09:40
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Sweet, bogatia nu sta neaparat intr-o vila cu piscina dar uite ma iau chiar de ex dat de tine si iti spun ceva care inevitabil se intampla ca vrem sau nu vrem, ce sa vezi, imbatranim sau ce sa mai vezi te culci seara bun si te trezesti dimineata bolnav tu sau vre-un membru al familiei, sa te rogi sa...
de GlamChatStudio
16 Feb 2019, 22:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Cat de frumos poti sa vorbesti Mery, din pacate pentru multe modele cea mai mare greseala pe care o fac este ca-si fixeaza scopuri marunte, cam 90%, sa traiasca de pe o zi pe alta, sa-si ia o casa cu credit pe 240 de ani,sa-si puna sani sau sa-si ia o masina si cat se poate de repede sa faca ceva vr...
de Mery24
16 Feb 2019, 20:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

:writing_hand: Bună, GOTfan, și bine ați venit printre noi! :slightly_smiling_face: Am înțeles ironia în ce mă privește, cu precizarea că nu sunt aici să-mi câștig acoliți (fani, cum îi numiți dumneavoastră), nu am nevoie de susținere și nici nu mă interesează păreri. Ca fapt divers, username-ul meu...