Căutarea a găsit 14 rezultate

Return

de theselby
21 Dec 2017, 13:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Salutare tuturor, Ma intristeaza cumva faptul ca formula de 4 minti este acum doar din 2, dar nu ma ingrijoreaza absolut deloc acest aspect deoarece, cunoscandu-i personal atat pe Markus cat si pe Alex (desi mai putin pe cel din urma) sunt linistit... stiu ca evenimentul va fi cu siguranta deasupra ...
de theselby
24 Apr 2018, 21:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Online Cam Summit! 100% Virtual Cam Event!

Hi Thomas, The summit's idea is nice, very nice, especially because many models/studios are afraid to "show up" at summits because they protect some sort of privacy or whatever (or financial reasons). My only feedback so far (except what we already discussed on facebook today :D) is that I...
de theselby
01 Mai 2018, 20:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bucharest Summit 2018

Salutare, Nu am verificat de mult timp site-ul bsummit sa vad lista de participanti din cauza unor probleme personale. Dar am reusit astazi, si sunt placut surprins sa vad inregistrati peste 1100 de participanti. Felicitari maxime ;) Din ce am vazut in agenda bsummit... cam subtirel la partea inform...
de theselby
25 Mai 2018, 17:23
Jump to forum
Jump to topic

Despre incident BSummit!

Salutare tuturor, Din motive personale (si nu de râcă sau ceva similar) nu am putut participa anul acesta la bsummit. Am urmarit pe facebook diversele poze si postari, am urmarit awards-ul live, si-am auzit ca evenimentul a fost unul cu mult mai reusit decat cel de anul trecut . Tin pe aceasta cale ...
de theselby
20 Iun 2018, 17:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se poate mari daily limit pe paxum ?

La wire transfer cred ca limita e 5000/zi, desi posibil sa ma insel.
de theselby
20 Iun 2018, 17:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Secondary Balance - Cosmo

Salutare, Minunea asta de Cosmo nu e chiar aparut peste noapte cum am citit pe aici prin raspunsuri. De exemplu, xlovecam l-a bagat in folosire (ca si fiind XLC card V2) inca din 17 ianuarie 2018, cu mult inainte de caderea firstchoice. Dar imi place cum pe necazul unora isi fac altii reclama... gen...
de theselby
03 Aug 2018, 10:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Burebista, Deceneu, Decebal și Iisus - Poveste!!!

Foarte frumoasa povestirea Ionut, respect!
de theselby
10 Aug 2018, 16:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Logica Moderare gen Games of Thrones - Concept - Pareri!!!

Salutare Ionut. Multumesc ca m-ai avut in vedere, dar e din pripa daca sa zic da sau nu, intrucat nu am neaparat cea mai buna idee despre ce presupune activitatea de moderator. Eu as propune altceva: De analizat ce anume a cauzat "linistea" in forum Ai mailurile oamenilor... compune un POL...
de theselby
05 Noi 2018, 14:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: face smothering

Se poate aplica si live, explicam doar de ce nu as recomanda treaba asta. Indiferent de cat de performant e calculatorul ce-l ai, acel filtru va introduce delay in plus, pt less benefits. Treaba e cam asa: unele site-uri prefera sa conectezi webcamul direct, fara splitter. Unul din motive e acela ca...
de theselby
03 Mai 2019, 19:04
Jump to forum
Jump to topic

Viziunea noastra despre site-urile freemium

Salutare,

Dorim sa impartasim cu voi un video, cu viziunea noastra asupra site-urilor freemium, si cum poti ajunge un model de succes acolo.

https://vimeo.com/333556269

Vizionare placuta!

P.S. De-am postat in categorie gresia, rog moderator sa fie amabil/a si sa mute unde trebuie. Multumesc.
de theselby
06 Mai 2019, 07:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Viziunea noastra despre site-urile freemium

Buna Mery24. Ma asteptam sa scrii, si ma bucur ca ai scris. Nu-s printre putinii carora le place ce scrii. Candva aveam 2 forumuri de suflet... adultwebcamstars si adultvideochat. Acum da, a ramas doar acesta in viata. Dar da, din dorinta de a arata informatia din video cator mai multi oameni, am po...
de theselby
26 Apr 2011, 21:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: CHATLIVE STUDIO angajeaza modele in IASI

In urma insistentelor din partea anumitor persoane ce ne-au acuzat ca nu oferim suficient de multa informatie (cu dedicatie express fata de acest topic), revenim cu mai multe detalii aici :) 10 camere de lucru dotate cu: Calculatoare performante (sisteme Intel, cu procesoare Quad I5 sau chiar mai bu...
de theselby
15 Feb 2015, 10:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Peste 100 pagini de documentatie pt videochat

Buna, Doar o parte din capitole mai poti fi citite (si/sau printate) de pe http://chatlive.ro/sfaturi-videochat, site-ul vechi (documentatie.chatlive.ro) va face redirect automat acolo. Cat despre capitolele care intr-adevar nu au fost migrate, asa am decis intrucat informatiile respective le gasiti...
de theselby
04 Mai 2022, 07:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: RapidVideoChat Studio - Software for managing your studio

Salutare,

Pt cine doreste sa se mai informeze cu ce functionalitati exista in Camerolla, aruncati un ochi peste video-urile publicate pe https://support.camerolla.com/