Căutarea a găsit 8 rezultate

Return

de eldiablo
25 Apr 2018, 09:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Transfer bancar pt plata de pe Jasmin!

pfa ( PFA ) = persoana fizica autorizata ( un fel de minifirma care iti permite tie sa desfasori o activitate economica , sa platesti taxe si sa-ti deduci niste cheltuieli )
de eldiablo
04 Mai 2018, 14:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce program aveti?

Programul cel mai indicat trebuie sa tina cont dupa parerea mea de urmatoarele aspecte : - sa fie stabil si constant - macar in primele 3 luni de cont sa nu ai mai putin de 8 ore online/zi - pauzele luate rar nu din ora in ora - sa se plieze cat mai bine pe "tine ca om" ( daca ai insomnii ...
de eldiablo
29 Mai 2018, 14:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Buna , Ai facut banii aia repede pe imlive pentru ca : ori ai avut promotia ( sigur ai avut-o ) ori ai avut noroc de indragostel , tinand cont ca esti deficitara la conditiile tehnice te-as sfatui sa mai astepti cu incercatul Jasminului , cat despre programul perfect : cat mai multe ore cu pauze cat...
de eldiablo
29 Mai 2018, 07:34
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Bun , sper sa nu "confuzam" modelul , nu am vrut sa intru in detalii pentru ca mi-am dat seama de faptul ca este vorba despre un model incepator "i-am ales" o serie de site-uri "usoare" , exceptie faza cu adultwork ( am 2 modele peste 40 ani care usor usor depasesc 1000...
de eldiablo
29 Mai 2018, 00:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Site-uri cu trafic mare la diverse ore = multe , tinand cont ca nu vrei sa activezi pe tura de noapte si ca nu ai experienta necesara ..... Ti-as recomanda o "combinatie" intre imlive,Streamate si adultwork - sunt niste site-uri unde modelele mature prind destul de bine iar ca program ti-a...
de eldiablo
06 Iul 2018, 22:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: O gafa - pot s o repar

Recunosc ca si mie mi-ai facut ziua mai "buna" ...gasesti pe forum numarul meu de telefon si crede-ma ca nu sunt Sorin + la fel ca si tine prefer intalnirile face to face sau discutiile la telefon ( e adevarat ca sunt si "sub papuc" si evit wazzap sau mesaje ) , acum ma incearca ...
de eldiablo
25 Mar 2019, 08:56
Jump to forum
Jump to topic

Angajez asistenta "prost platita"

Buna ziua tuturor , Caut asistenta ( eu sunt webmaster si manager pentru modele independente si studiouri mici ) platita prost ( la inceput ) Cerinte : - varsta 18-40 ani - cunostinte engleza peste mediu - dorinta de a invata cat mai multe despre minunatul nostru domeniu de activitate Ofer : - progr...
de eldiablo
20 Ian 2020, 17:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: vand studio videochat la cheie

1.ce aparatura aveti ? 2.in ce zona este locatia, cati m2 si ce este ( apartament in vila, vila singur in curte ) ? 3.pe ce perioada este contractul de Inchiriere 4.se vinde si firma ? 5.un link cu poze aferente mobilei/decoratiunilor/.... Exista ? Bafta la vanzare P.S in trecut am mai intermediat v...