Căutarea a găsit 5 rezultate

Return

de sweetgirl
18 Feb 2019, 00:47
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Sweet, bogatia nu sta neaparat intr-o vila cu piscina dar uite ma iau chiar de ex dat de tine si iti spun ceva care inevitabil se intampla ca vrem sau nu vrem, ce sa vezi, imbatranim sau ce sa mai vezi te culci seara bun si te trezesti dimineata bolnav tu sau vre-un membru al familiei, sa te rogi s...
de sweetgirl
15 Feb 2019, 16:07
Jump to forum
Jump to topic

Jasmin nu mai merge

Ce se întâmpla e praf lj membrii nu vb nu e trafic e ceva de groaza mi e scârbă sa mai intru și asta s a întâmplat brusc administratorul spune ca din cauza orelor putine online pe naiba am stat doar 2 zile Per trecută și am avut pvt dar acum e ceva de groaza nu mai intra in pv Și unde sunt membrii n...
de sweetgirl
02 Iul 2021, 10:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM CARD A MURIT

deja a inceput sa mi se faca scarba de acest'' job'' care dupa ce ca este un chin ,o mizerie care iti mananca sanatatea ani de nopti pierdute ,nu te apreciaza absolut nimeni pt ceea ce faci acum nu mai putem sa ne incasam nici banii !!! am fost la ING sa deschid cont intrebari peste intrebari de und...
de sweetgirl
21 Sep 2022, 12:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: ȘI INCĂ O DATĂ 5 ORE/20$ PE JASMIN CU POZE SI FILMULETE NOI

Vai ce sa ti povestesc cine oi mai fi si tu !!!".sunt printre singurii"🤣 am devenit si barbat 🤣🤪 bune si semințele bogatule🤣
de sweetgirl
29 Aug 2022, 09:15
Jump to forum
Jump to topic

25$ in 5 (cinc!!!!! i ) ore pe LIVEJASMIN !!!!

Buna ! Credeti ca mai exista vreo sansa chiar nu stiu cs mai fac sunt in depresie majora imi este frica sa mai intru online efectiv imi tremura mainile ametesc si imi vine sa plang cand stiu ca trebuie sa intru online ! Am 45 de ani posibil sa fie varsta si acesta sa fie motivul pr care incasarile a...