Căutarea a găsit 11 rezultate

Return

de Cata.Streamate
09 Feb 2018, 13:46
Jump to forum
Jump to topic

NEW: Streamate Blog

Buna tuturor,

Recent am creeat un blog care este dedicat modelelor. Aici puteti citi prima intrare creeata:

http://www.streamatemodels.ro/make-sure ... rformance/

In urmatoarele zile, voi creea alte postari pe blog :).

Sper sa va placa!
Catalina
de WinXPfather
19 Oct 2018, 20:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ifriends!

Incercau promovarea Ana, numai ca in felul lor, cu resurse foarte putine ca nu aveau de unde. Promovarea costa enorm, si lupta cu free-urile acum e aproape imposibila. Sunt pe val si au resurse mari. If a pierdut lupta inca din 2006. De atunci au aparut semnele. Nu au facut nimic atunci sa se reorie...
de Cata.Streamate
08 Feb 2019, 18:03
Jump to forum
Jump to topic

MOTIVE SA LUCREZI CU STREAMATE

Salut, M-am gandit ca ar fi o idee geniala sa va scriu cateva randuri de ce este bine sa lucrati cu Streamate. O sa mentionez cateva motive sub forma 1. 2. 3. ... in postari separate. Hai sa incepem cu #1 motiv care consider ca este foarte important de stiut avand in vedere ca primesc aceasta intreb...
de Mery24
16 Feb 2019, 20:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

:writing_hand: Bună, GOTfan, și bine ați venit printre noi! :slightly_smiling_face: Am înțeles ironia în ce mă privește, cu precizarea că nu sunt aici să-mi câștig acoliți (fani, cum îi numiți dumneavoastră), nu am nevoie de susținere și nici nu mă interesează păreri. Ca fapt divers, username-ul meu...
de WinXPfather
19 Mar 2019, 16:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Se merita sa slabesc ? Pareri va rog

Sanatatea ar trebuie sa fie motivatia numarul unu. Dar stiu ca nu e, fumatorii stiu cel mai bine asta. Sunt calitati mai importante decat cele fizice, dar e adevarat ca un mix de toate ofera sanse reale mai mari. Sunt midele BBW in top 10 pe siteuri. Deci... Sala in procesul de slabire conteaza maxi...
de Mery24
24 Ian 2020, 22:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

:writing_hand: Depinde și cum știi să te folosești de acest concept, cum creezi iluzia. Gen cum o fac ai noștri de Black Friday: cu vreo lună înainte măresc prețurile și în ziua minunată îți oferă "discount-ul", adică readuc prețurile la normal. Sau să presupunem că eu ca model stau azi pe...
de Mery24
25 Ian 2020, 14:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

:writing_hand: Memsy, unii oameni aici știu care este treaba cu discount-ul pe LiveJasmin, dar ei pot să răspundă sau nu. E alegerea fiecăruia. Și atunci dacă nu îți răspunde nimeni, ce faci, rămâi așa în plop, preferi să nu știi? Întrebi la Support, pentru numele lui Dumnezeu! Și într-un minut ai u...
de Mery24
28 Ian 2020, 18:49
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

:writing_hand: Memsy, aici userii Merry24 si GlamChatstudio, vin cu tot felul de argumente ilogice si irealiste, daca incecri sa spui ca nu merge, adica adevarul, ele or sa incerce sa dea exemple cu Nokia si Apple si mai stiu eu ce branduri sau stuatia de pe bursa, total deplasat si enervant. Lasa-n...
de betterthansex
31 Ian 2020, 08:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Cata discuția pe discountul asta. Eu nu lucrez pe Jasmin, dar... Cum au zis și Mery și Glamchat, e un tool bun dacă îl folosești cu cap. Eu sincer în 6 ani n am dat nici un discount, n am scăzut la preț pt nimeni pt ca nici un membru bun nu mi a cerut discount. Sa nu mai zic de discuția din fiecare ...
de Mery24
31 Ian 2020, 09:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

:writing_hand: Betterthansex ești minunată! Isa și ea este o minunată. Și mai sunt și alte domnițe minunate aici. Dar și minunați! :blush: Cât despre tine, Ice999 , nu vrei să faci și tu parte din Clubul Minunaților ??? O:-) :relaxed: Și uite că a ieșit soarele!!! :sun_with_face: :sunny: :sun_with_f...
de WinXPfather
01 Sep 2020, 21:36
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Posturi ontopic va rog,, pro aau contra dar cu argumente.

ANAF e ff bine sa se informeze cat mai bine chiar si de aici, sa vina si ei in 2020.

Columbiencele e multe.