Căutarea a găsit 36 rezultate

Return

de GlamChatStudio
14 Iul 2019, 09:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sunt deprimata si nu am cu cine sa vorbesc deschis.

Este bine daca te-a ajutat terapia, cred ca cel mai mult conteaza persoana cu care vorbesti, intrucat nu toti terapietii sunt buni. Cea mai mare problema a mea cu privire la a-mi face prieteni noi sau un iubit nou, ar fi faptul ca nu ma simt comod sa vorbesc despre ceea ce fac. De cand fac videocha...
de GlamChatStudio
29 Oct 2019, 21:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Marius ai pretentii foarte mari, cand ele se logheaza in fiecare zi pe influencer, si nu banghesc tendinta, sa le ceri sa priceapa. Noi nu lucram exclusiv cu Jasmin, si nici nu vom lucra niciodata iar traficul a bubuit de 2 luni incoace cam pe toate sites.Da, viitorul este naspa pentru modelele inde...
de GlamChatStudio
09 Noi 2019, 11:27
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Parerea mea dupa 18 ani de vchat este ca multi ne victimizam singuri, nu societatea ne condamna ci actiunile noastre ;) Din punctul meu de vedere al unui om care traieste actual intr-un oras de provincie, nu m-am lovit absolut niciodata de astfel de oameni pentru ca nu ma invart in cercuri obscure s...
de GlamChatStudio
30 Oct 2019, 12:23
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce morții masii are lj

Eu zic sa bagam sabiile in teaca. Vanity is definitely my favorite sin si pot aprecia si ostilitatea, daca este justificata. Nu putem arunca noroi in toate fetele de acasa, doar pentru ca isi spun pasul pe forum. Atitudinea de genul "Noi suntem OK, voi nu sunteti" este dezechilibrata tota...
de GlamChatStudio
25 Ian 2020, 14:32
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

@Mery, te pup :* , ai dreptate, mai pe scurt in vanzari este permis cam orice cat timp iti aduce profit, orice strategie care functioneaza pentru un om este buna pentru ca pretentiile sunt diferite. Nu exista concurenta pentru ca fiecare are un target diferit, un model este super multumit daca face ...
de GlamChatStudio
25 Ian 2020, 11:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Din ce scrie acolo intr-adevar nu pare sa fie discount valabil doar pentru anumiti membrii dar nu apare aproape la nici unul, cred ca imi scapa ceva dar nu stiu ce. Nu ma duc la suport pentru atata lucru ca nu-mi place sa atrag atentia asupra mea din orice. Am crezut ca poate stie cineva aici pe fo...
de GlamChatStudio
27 Ian 2020, 10:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Daca singura informatie revelatoare a fost cea data de Ice si nu de Mery care a scris atat de mult si atat de bine eu cred ca ar trebui sa va sfatuiti pe PM.Sunt convinsa ca o sa te ajute maxim sa stii ca niciodata nu a mers vchatul, ca nu ar mai trebui sa faca nimeni vchat, ca studiourile nu ar tre...
de GlamChatStudio
01 Feb 2020, 02:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Cât despre tine, Ice999 , nu vrei să faci și tu parte din Clubul Minunaților ??? O:-) :relaxed: Nu alaturi de persoane care tin minte fiecare mesaj pe care l-am scris eu in 2015. si cu atata ura le repeta ori de cate ori zic si eu ceva pe aici...In rest, numai ganduri bune oamenilor normali la cap ...
de GlamChatStudio
29 Ian 2020, 06:03
Jump to forum
Jump to topic

Re: Optiunea de a da discount membrilor pe Jasmin

Mery, ce sa inteleaga un model mediocru, care mai da si info gresite pe care altii le iau de bune? Ce sa inteleaga cineva care toata viata lui de model, a urat cu patima modelele de succes, studiourile nu mai spun, tot ce a scris pe acest forum au fost numai rautati si nimic relevant. Ce sa inteleag...
de GlamChatStudio
17 Mar 2020, 09:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Suspendata Pe Livejasmin ?

Jasmin vor sa invie clasicul videochat al anilor 2000, cine a lucrat pe ifriends stie ce inseamna atunci videochat, vor sa lege o conexiune intre model-membru, nu doar o laba trista.Se indreapta spre o nisa undeva intre adult si non adult, adultul sa se petreaca in privat, un fel de reeducare a memb...
de GlamChatStudio
18 Mar 2020, 08:21
Jump to forum
Jump to topic

GlamChatStudio anagajeaza traineri

GlamChatStudio angajeaza trainer cu contract de munca, cu posibilitati de avansare in timp, bonusuri de performanta si multiple avantaje. Cerinte: experienta constituie un avantaj dar nu este obligatorie, limba engleza la nivel avansat, rabdare, abilitati de comunicare cu diverse tipologii de oameni...
de GlamChatStudio
01 Sep 2020, 21:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

Mda.........corect....))).....intrebare rapida ...Studioul tau cumva a facut peste 30 k ...???? de beneficiezi de bonusuri....cate fete ai ?....au depasit vreuna 30 k?......si cea mai grea intrebare.....PLATESTI TAXELE LA ANAF......vezi ca se mai uita si anaful pe aici si poate te trezesti cu vreo ...
de GlamChatStudio
05 Sep 2020, 20:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Schimbari LiveJasmin incepand cu 1 septembrie 2020

lol Deci care faceau bani ...vor face si mai multi in continuare )))) Extraordinar Multumesc draga mai sus ....sunt roman si scriu cum vreau. Am facut romana la apelul bocancilor...tu daca dai cu corector sa nu crezi ca esti mai smechera.. Bafta si urez succesuri tuturor........sper ca am scris cor...
de GlamChatStudio
27 Noi 2016, 14:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Videochatul si banuielile iubitului

Isa poate ar fi spus ceva inainte,cea de acum nu-ti poate da nici un sfat.In ultimul an am invatat ca nu este bine sa te bagi in vietile oamenilor,fiecare dintre noi avem dreptul la propriile decizii,asumarea esecurilor,invatarea din ele ,etc,doar atunci vom fi 100% siguri ca a fost decizia noastra ...