Căutarea a găsit 36 rezultate

Return

de GlamChatStudio
11 Feb 2018, 19:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: NEW: Streamate Blog

Felicitari Catalina!Daca ai nevoie de ajutor vreodata just let me know :grin: Nu stiu ce reprezentant de site s-ar implica vreodata atat de mult sa ofere ajutor sau sa ajute cat o faci tu.Din partea noastra toata stima,mereu am gasit ajutor la voi,repede si pentru orice problema s-a gasit si o rezol...
de GlamChatStudio
14 Apr 2018, 09:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: experienta mea cu paxum recenta

La Paxum nu a fost absolut nici o problema la transfer in contul firmei,banii au intrat normal ca in orice alta perioada,sites care nu ofera wire avem ca metoda de plata Paxum fara card,cont virtual ,recunosc ca suma fiind foarte mare am avut ceva emotii dar nu a fost nici o problema. Sa speram ca n...
de GlamChatStudio
26 Apr 2018, 02:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: PAXUM Errors : Unfortunately your card is not supported. Please try another card.

Brd de 1 de zile nu primeste bani din astfel de carduri,este dat pe toate sucursalele de cand sponsorizeaza anumite evenimente sportive and shit, nu vor sa-si lege numele de vchat,jocuri de noroc si alte activitati de genul asta,sunt socotite activitati cu risc de spalare de bani in mintea lor de re...
de GlamChatStudio
20 Mai 2018, 11:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: De ce?

Mi se pare o postere cel puțin puerila, in primul rand ca nu iti asumi ceea ce faci, ni esti sincera cu tine. Si pana nu vei fi sincera cu tine toti te vor rani, in momentul in care o sa te uiti in oglinda si o sa-ti spui "da, eu ma dezbrac pentru bani, dar asta eate absolut ok, deoarece eu nu...
de GlamChatStudio
01 Iun 2018, 11:52
Jump to forum
Jump to topic

Re: Ce banci accepta cec?

BRD si BCR nu primesc,iti spun sigur ca, garanti primeste cecuri,in rest nu stiu .
de GlamChatStudio
29 Mai 2018, 00:38
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Hai mai,cum sa recomanzi asa ghiveci?Logic,este o femeie de plus 50,probabil nu a fct vchat dar banuiesc din putinele cuvinte ca, si daca a facut nu prea se vede,imlive are trafic slab spre inexistent pt categoria mature,cate ai vazut prin top 100?Streamate foarte probabil dar este un site caruia tr...
de GlamChatStudio
11 Iun 2018, 06:31
Jump to forum
Jump to topic

Re: Live Jasmine - Poze reject

:writing_hand: Bfx, poate asta vă ajută. Din câte am văzut în link, sunt tot felul de detalii de care trebuie ținut cont și care pot fi omise cu ușurință (prea închis, prea luminos, plus exemple de așa da): http://wiki.jasmin.com/display/EW/Profile+Picture+Requirements . Acum am facut cont pe Jasmi...
de GlamChatStudio
21 Iun 2014, 12:32
Jump to forum
Jump to topic

Act and behave as a webcam model

I wanna remind you something most of you forget. A member on an adult site is a human being just like you and it has to be treated accordingly. We all have happy or sad moments, desires, frustrations. And that applies to the members also. You see...Every models wants members to be true gentlemen and...
de GlamChatStudio
06 Sep 2018, 18:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Acoperire legala pana cand pot depune declaratia 201 ?

Poti scoate banii la 3 luni,e data legea de vreo 2 luni,pentru care nu stiati,pe SRL.Google it. Misto gluma cu studiourile avantajate de colaboratori SRL,eu vreau numai CIM-uri ,nici aici nu pare ca stii prea bine cum sta treaba avand in vedere ca e la 1 ian 2018 angajatul plateste aproape toate tax...
de GlamChatStudio
19 Dec 2018, 09:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Outfituri

Buna better,depinde cat esti dispusa sa platesti pentru un outfit,posibilitatile fiind endless la ora actuala de la google la instagram pana le siteuri exclusiviste de lenjerii, evident cu preturi pe masura,trebuie doar sa cauti sau cu putina imaginatie si o croitoreasa buna iti poti crea lenjerii p...
de GlamChatStudio
03 Noi 2016, 13:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Am incercat discutia pe PM,se pare ca nu mi-a iesit,s-o incercam si aici,fara lectii de engleza si fara sarcasm,strict si la obiect. Am plecat de la fraza asta scrisa de tine '' i-am spus " fetita... nu esti in Amsterdam la vitrina sa te ia aia la p**** aici tre` sa te guduri precum o catea in ...
de GlamChatStudio
29 Ian 2017, 13:59
Jump to forum
Jump to topic

Re: Prezentare Utilizatori – IMPORTANT!!!

Buna, Numele meu este Isabelle si sunt un fost model,in prezent detin 2 studiouri de videochat si sunt unul dintre moderatorii acestui forum.Am fost prezenta pe forum inca din anul 2005-2006,cei mai buni prieteni i-am cunoscut aici,orice informatie si ajutor tot aici le-am gasit.De-a lungul anilor a...
de GlamChatStudio
16 Feb 2019, 22:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Cat de frumos poti sa vorbesti Mery, din pacate pentru multe modele cea mai mare greseala pe care o fac este ca-si fixeaza scopuri marunte, cam 90%, sa traiasca de pe o zi pe alta, sa-si ia o casa cu credit pe 240 de ani,sa-si puna sani sau sa-si ia o masina si cat se poate de repede sa faca ceva vr...
de GlamChatStudio
17 Feb 2019, 09:40
Jump to forum
Jump to topic

Re: Jasmin nu mai merge

Sweet, bogatia nu sta neaparat intr-o vila cu piscina dar uite ma iau chiar de ex dat de tine si iti spun ceva care inevitabil se intampla ca vrem sau nu vrem, ce sa vezi, imbatranim sau ce sa mai vezi te culci seara bun si te trezesti dimineata bolnav tu sau vre-un membru al familiei, sa te rogi sa...
de GlamChatStudio
07 Oct 2015, 10:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: Legalitate 100%

Constantina,aici nu se pune problema de teapa,vorbim de studiouri care nu-si vor declara niciodată faliment doar sa le dea teapa modelelor,pai mai mare teapa legală nu poți da in cazul studiourilor unde angajatul accepta Cim pe salariu pe economie,tu ca firma ii poți vira acel salariu in cont si ii ...
de GlamChatStudio
20 Mar 2019, 09:39
Jump to forum
Jump to topic

Re: incepatoare

Buna Lea, la inceput este foarte greu spre diferenta de anii trecuti dar nu atat de greu, adica ceva este posibil sa nu fie in regula mai ales ca spui ca engleza este buna ar trebui sa ajute intr-o mare masura dar nu e suficient, acum intreb unele aspecte ca sa vedem cu ce te putem ajuta.Cum transmi...
de GlamChatStudio
08 Iun 2019, 09:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Comportament Abuziv Membri LJ

Uite ca pe asta nu am incercat-o, dar am incercat acum sa-mi votez un model din studio ca test si nu este posibil, poate au acest privilegiu membrii care au cheltuit mult pe site, este posibil eu nefiind consumator sau spender dar contul este cu bani pentru ca mai intru in privat la modelele mele at...
de GlamChatStudio
13 Iun 2019, 08:40
Jump to forum
Jump to topic

Re: Comportament Abuziv Membri LJ

@Elena-Trafic nu inseamna membri, trafic inseamna fix ce urasc modelele cel mai mult, guesti, orice webmaster iti poate confirma asta, orice membru indiferent ca este un simplu munictor sau milionar a fost prima data guest. Ca sa-ti dau cel mai elocvent exemplu, studiourile cand au un anunt de angaj...
de GlamChatStudio
14 Iun 2019, 08:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Comportament Abuziv Membri LJ

@Elena, eu am verificat de pe cont cu bani, am unul singur de 12 ani, nu am putut vota din free, in 12 ani mi-au mancat ceva bani modelele mele de cate ori am intrat in privat de-a lungul timpului sa le verific, dar na nu pot spune ca sunt vreo revelatie la jasmin ca membru platitor. Logic ca uneori...
de GlamChatStudio
19 Iun 2019, 07:24
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum pot explica ca am facut videochat?

Cred ca mergi prea departe cu ingrijorarea, sa vedem, am fosta angajata si cand spun angajata spun contract de munca de 6 ani pe aceasi firma care acum lucreaza in ministerul de interne ;) , cred ca nu verifica nici dracu astfel de chestii, am fosta angajata de acum 10 ani care este directoare de li...
de GlamChatStudio
10 Iul 2019, 07:02
Jump to forum
Jump to topic

Re: Videochat-ul si posibilitatea de a avea o relație

Orice om are un trecut, probabil ca si el, nu? Videochatul nu este crima, nu te-ai prostituat desi nici asta nu ar trebui sa conteze ca doar e vorba de dragoste, nu ai facut inchisoare si esti eliberata conditionat pentru frant inimi :grin:, sa fim seriosi, traim in anul 2019! Mie imi vine greu sa c...
de GlamChatStudio
11 Iul 2019, 07:55
Jump to forum
Jump to topic

Re: Sunt deprimata si nu am cu cine sa vorbesc deschis.

Buna, daca te ajuta cu ceva sa stii ca exista oameni specializati care te pot ajuta, inteleg dorinta de a impartasi sub anonimat unor persoane straine temerile si gandurile tale dar crede-ma ca nu este o solutie pe termen lung, oricine isi poate da cu parerea dar poate parerile noastre nu sunt ceea ...