Căutarea a găsit 12 rezultate

Return

de andromaca_mulge_vaca
06 Apr 2018, 06:16
Jump to forum
Jump to topic

Re: Putin ajutor cu metodele de plata

Studiaza aici: https://exitcard.ro/ ...sau explica-ti situatia la NETELLER sau la SKRILL (desi parca NETELLER a fos cumparat de SKRILL acum 2 ani )... ambele iti ofera atat e-wallet cat si card international de scos bani din ATM, la SKRILL poti sa si depui sau scoti bani fizic si anume prin cont per...
de andromaca_mulge_vaca
22 Apr 2018, 05:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

1. Nu a disparut cardul FCP ci problemele sunt la BANCA-mama....iar problemele sunt mai adanci . 2. Dupa evenimentul e-passporte tre' sa fii aiurea rau ca sa-ti mai tii bani in card, in orice fel de card de acest gen, au venit banii, in maxim o ora te duci si-i scoti si anume pe toti, indiferent ca ...
de andromaca_mulge_vaca
22 Apr 2018, 23:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Mai intai beneficiile , in lei: - In Romania , cotizezi 25% din venit ca sa primesti 32% din venitul pe care il aveai cand ai cotizat. - In Germania , cotizezi 18,5% ca sa primesti 82% . - sa presupunem ca ai un SRL, care se duce imediat sub pragul de TVA, deci voie sa ai venituri 299.999 lei /an di...
de andromaca_mulge_vaca
01 Iun 2018, 03:28
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

primii sapte ani sunt grei, pana treci de anul trei.
de andromaca_mulge_vaca
30 Mai 2018, 11:51
Jump to forum
Jump to topic

Re: Trafic mare la diverse ore - Adorm noaptea

Nu trebuie sa stai noaptea , ca degeaba stai noaptea si arati ca o epava ..... trebuie sa stai cand ai chef sa stai, cand ai incredere in tine, cand esti pusa pe sotii, ATITUDINEA e totul... Si daca, doar DACA , reusesti sa stai zilnic la exact aceleasi ore te alegi cu regulari. Eu sunt genul invers...
de andromaca_mulge_vaca
09 Aug 2018, 07:15
Jump to forum
Jump to topic

Re: Limita lunara/anuala de primit la Raiff pt a fi safe

La 10.000 euro, e prea tarziu, esti deja in defect. Limita maxima este deci 9.999 euro pe an calendaristic , adica intre 1 ianuarie-31 decembrie , respectiv la cursul de vanzare al bancii in care au aterizat banii , din momentul aterizarii lor (cursul acela care valoreaza mai multi lei) Limita maxim...
de andromaca_mulge_vaca
02 Noi 2016, 20:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Stimata Domnisoara Sefa, corect se spune fara "s" si anume FEET, care este pluralul de la FOOT.... mai pune si tu mana pe carte in loc sa dormi. Daca vorbesti cu ea la stilul " uf , ca eu tot iti explic si tu tot proasta esti" n-o sa invete niciodata. Exista oameni carora daca le...
de andromaca_mulge_vaca
31 Iul 2019, 09:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intrebare despre SMConnect de pe Streamate

Multumiri DEOSEBITE Catalina : mi-a stat peeper-ul in privat 38 de secunde, deci a depasit cele 30 de secunde si pac-pac a platit si nu doar ca a platit 38 de secunde ci a platit UN MINUT INTREG.... un pas mic pentru om, un pas mare pentru omenire, amin ! Chestia asta m-a uns la ficati si mi-a facut...
de andromaca_mulge_vaca
02 Aug 2019, 18:01
Jump to forum
Jump to topic

Re: Intrebare despre SMConnect de pe Streamate

Era cat se poate de serios, ironie zero : faptul ca dupa ce mi-am expus aici nemultumirea privind taxarea peeper-ului iata ca s-a produs repararea imediata a acestui fapt (desi defectiunea dateaza de jjjj de ani de zile !!!) asta este chiar wow. Deci multumiri deosebite , draga Catalina si fara nici...
de andromaca_mulge_vaca
03 Mar 2020, 05:21
Jump to forum
Jump to topic

Re: Societate ipocrita si moralista!

Mă nene mă, viața e prea scurtă că să-ți ocupi timpul încercând să schimbi modul de gândire și percepție al altor oameni. De exemplu , eu de ani de zile vă explic că nu banii sunt valoarea vieții ci viața însăși , dar , cu mici excepții, voi tot prin cifre vă percepeți fericirea.... Și nimeni nu vă ...
de andromaca_mulge_vaca
08 Apr 2020, 11:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Problema rezolutie Camcontacts

Se vede in rezolutie 16:9 pe browserele construite pe scheletul lui Internet Explorer si nu pe scheletul lui Chrome+Firefox .... care nu prea mai sunt.... Deci, iti faci rost, de pe www.oldversion.com de oricare dintre urmatoarele : - Opera, forma veche, versiunile 9.xx pana la 12.xx - Maxthon, vers...
de andromaca_mulge_vaca
01 Iul 2021, 02:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Asigurare medicala de stat

Sunt milioane de fosti someri de toate varstele carora somajul le-a expirat, nu au mai avut UNDE se angaja si deci neavand ce taxe sa plateasca dar avand nevoie de medic de familie si-au facut asigurare medicala individuala. Pe asta a si mizat Statul cand a inventat asa ceva, sa ia niste bani chiar ...