Teapa cu un admin roman pe myfreecams?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde silivanclaudiu » 16 Aug 2016, 15:32

salut, de cateva saptamani sunt cam nedumerit, eu cu prietena mea suntem incepatori in domeniul videochatului , acum o luna i-am facut ei cont pe myfreecams toate bune si frumoase , am facut 38$ , mi-au ajuns cu succes pe cardul meu payoneer , urmatoare zi cand am intrat pe site am dat de un admin roman care ne-a spus ca ne ajuta el sa facem mai multi bani , ne-am spus ca avem camscore mic , si ca ne va face el o afiliere a contului , pentru a avea un camscore mai mare si pt a face bani. am acceptat treaba asta , prietena mea s.a apucat sa lucreze pe contul creat de el , luna aceasta pe data de 1 trebuia sa ne intre 100$ pe card, dar nu au intrat , pe data de 16 adica azi , site-ul trebuia sa ne vireze banii in contul meu de payoneer vreo 200$ dar nu a intrat nici un ban in cont, cand am intrebat adminul despre care v-am vorbit, mi.a spus ca trebuia sa avem minim 10 ore de lucru sa ne intre banii pe card, inca o chestie , pe contul facut de mine la account information nu imi apare ca am facut nici un token , pe contul care l.a facut el , imi apare tokeni dar nu imi apare aacount information , ce este de facut? este teapa sau este adevarat ce a spus? sau poate nu am butonat eu bine sa imi bage banii pe card, unde anume trebuie sa umblu? multumesc !
silivanclaudiu

Mesajde GlamourFoto » 16 Aug 2016, 19:38

silivanclaudiu scrie:pe contul facut de mine la account information nu imi apare ca am facut nici un token , pe contul care l.a facut el , imi apare tokeni dar nu imi apare aacount information , ce este de facut? este teapa sau ...

Dar tu in sinea ta ce crezi?
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde DarkBOO » 20 Aug 2016, 17:08

Vai mi-e rau :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
DarkBOO
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri