Tanara cu studii superioare ma dezbrac in fata webcam-ului!

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde SAD^^EYES » 02 Noi 2013, 09:15

Pe A am cunoscut-o acum cativa ani, ne-am imprietenit destul de usor. Este inteligenta, are simtul umorului si ii place sa traiasca. Exact genul meu de om. A terminat Facultatea de Jurnalism in cadrul UB si vorbeste fluent engleza, franceza si este incepatoare la italiana si spaniola. As fi vazut-o pe o pozitie de conducere intr-o mare companie, dar acum aproximativ 3 ani a luat o decizie care i-a schimbat viata din toate punctele de vedere.

A inceput sa faca videochat. “Simteam nevoia de un castig mai mare de bani, intr-un mod mai simplu decat un job de 40 de ore pe saptamana”. Si asa a inceput totul: in fata calculatorului, imbracata in desuuri fine si provocatoare, atragea barbatii. A era altfel, nu doar o fata frumoasa, cu forme apetisante. Spre deosebire de alte fete cucerea si prin replici si poante inteligente, cunostinte in diverse domenii. Cel mai putin castiga 1500 eur/luna, dar in perioade bune ajungea si la 4000.

Sursa: http://renne.ro/special/tanara-cu-studi ... ebcam-ului
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde curious.me » 03 Noi 2013, 10:08

Credeam ca e lapte si miere articolul, dar daca s-a intalnit cu unii, indiferent daca doar au vorbit sau nu , e o mare prostie din punctul meu de vedere. Cah mi-a stricat dimineata; mai bine autorul/autoarea omitea sa spuna asta....
curious.me
User Junior
User Junior

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj