Sunt barbat si vreau sa fac videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde axel13 » 10 Noi 2016, 16:14

Buna ziua, sunt barbat, din Brasov; am 20 de ani si as vrea sa fac videochat.

Insa am o singura problema, nu as vrea sa mi se vada fata. Ar exista vreo optiune in Romania pentru videochat barbat fara sa mi se vada fata ? gen masca ceva ?
axel13

Mesajde SAD^^EYES » 10 Noi 2016, 16:48

Salut Axel,

Eu cred ca ar fi solutii sa maschezi total sau partial fata, cu masti de orice tip, iti poti face in timp si un renume sa zic pe chestia asta.. gen azi Batman, maine Zorro, poimaine SpiderMan etc.. atat doar ca trebuie sa intrebi siteul inainte sa fi sigur ca este in regula cu regulamentul lor.

Sunt sigur ca vor fi destui care vor accepta, mai ales daca sti sa expui situatia cum trebuie.. la modul cum ti-am explicat mai sus... Apoi in privat cu membrii care sti ca sunt fideli etc.. poti ajunge sa le arati si fata dupa un timp, nu cred ca ar fi mare chestie.. it's up to you.

Bafta acolo si bine ai venit pe forum. Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde KittyKat001 » 10 Noi 2016, 19:05

Pe chaturbate poti lucra cu masca sau cu orice altceva care sa-ti acopere fata. Alte site-uri care sa accepte masca nu stiu. Dar cel mai bine e sa intrebi suportul. Mult succes pe mai departe!
KittyKat001

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj