Nu-mi sunt acceptate pozele pe jasmin

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde paul19 » 24 Aug 2013, 00:14

Salut,incerc sa imi fie acceptata o poza pentru Jasmin,dar nici macar una nu este acceptata.Am un logitech c920 HD,mi-au spus ca e blurry,fuzzy etc.Am uploadat o poza care mi-a fost facuta cu un aparat profesionist la sfarsitul clasei a 12-a.Constat cu stupoare ca nici aceasta nu esti aprobata,pe motivele de mai sus..Ce as putea sa fac?Va multumesc anticipat
paul19

Mesajde GlamourFoto » 24 Aug 2013, 00:58

Cerintele celor de la siteul Livejasmin referitor la fotografii s-au modificat de la inceputul luni, au pretentii din ce in ce mai mari, pozele pot fi respinse din mai multe motive, Dressing, Background problems si multe alte aspecte pentru modelele de sex feminin se poate aduce in discutie makeup hairstyle etc etc.

Ideal este sa te incadrezi in cerintele lor ca sa nu ai nici o problema si mai apoi sa le poti cere explicatii referitoare la deciziile luate (daca iti resping o poza pe motiv neintemeiat)

Uite citeste mai multe aici:
http://wiki.livejasmin.com/display/EW/P ... quirements

Referitor la pretentiile lor sa discutata deja pe forum:
magazine-like-pictures-cerinte-jasmin-t13847.html

Spor acolo

P.S. Sa stii ca nu esti singurul performer care intampina probleme de acest gen.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Zinia » 24 Aug 2013, 03:52

sunt ok si pozele facute cu logitech c920, dar sa acorzi atentie sporita la lumina, si apoi vor fi aprobate.
Zinia
User Junior
User Junior

Mesajde paul19 » 24 Aug 2013, 18:19

Stie cineva un fotograf in Oradea?va rog.
paul19

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj