Summit de videochat 2016 - AWSummit

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde alexiss » 03 Iun 2016, 08:15

Multumesc inca odata celor care cred in noi , si ne-au ajutat prin sponsorizari sa facem posibil acest eveniment , dar si celor care cred in eveniment (ca pot invata lucruri noi / pot face business / whatever the reason) si vor participa la acesta .

Gala de awards va fii pur si simplu breathtaking , asa cum v-am obisnuit deja ridicam stacheta de la an la an . 2016 va fii mult peste 2015 , la fel cum si 2017 speram noi , o sa fie cu mult peste 2016 :) .
Ultimile 14 bilete sunt disponibile pe eventbrite sau pe site http://www.aw-awards.com

Multumesc inca odata , in numele meu si al echipei mele , si ne vedem curand la Mamaia !
Alex
alexiss
User Activ
User Activ

Mesajde pregnant87 » 03 Iun 2016, 15:32

Sper sa onorez si eu cu prezenta anul viitor.
Felicitari si succes.
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Mesajde YZF » 10 Iun 2016, 08:53

Felicitari lui Alex si intregii sale echipe din spatele AW-Summit si AW-Awards; a fost fabulos: un eveniment absolut impresionant din toate punctele de vedere.

O cantitate colosala de munca sta in spatele reusitei voastre, dar rezultatul este extraordinar.
Multumiri sponsorilor si felicitari celorlalti castigatori.

Ne punem pe economii pana la anul, cand speram sa devenim si sponsori a.i sa ajutam si in mod direct evenimentul.

Inca o data felicitari tuturor: organizatori, sponsori, castigatori, participanti.
YZF

Mesajde theselby » 11 Iun 2016, 12:04

Salutare all,

Oricat ar fi lumea de carcotasa (si e!) summitul (si gala premiilor de altfel) nu a fost reusit, ci un adevarat succes.

Eu va urez tuturor multa bafta in tot ce intreprindeti si sa ne vedem la anul!
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde alexiss » 11 Iun 2016, 13:46

Sunt inca la Mamaia . Incarcam TIR-urile cu props si tot felul de chestii la care am muncit in anul ce a trecut . La ducem la depozitat si le vom lustrui pentru anul ce vine .
Desi inca foarte ocupat cu lucrurile post summit , am totusi timp , pentru ca e important , sa va spun tuturor : MULTUMESC pentru implicare , suport , participare s8 vorbele frumoase .

Voi reveni in zilele urmatoare , am mai multe mentiuni si multumiri de adresat .

Thank you !
Alex
alexiss
User Activ
User Activ

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj