Studio Video Chat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde AlinBuduru » 05 Noi 2005, 21:30

Vreau sa deschid un Studio Video Chat . Vreau sa fac totul legal si nu stiu cum si de unde sa incep am doar banii , o firma neplatitoare de T.V.A. in cazu in care am nevoie de firma . Am inteles ca trebuie sa ma inscriu la site-urile care se ocupa cu acest lucru . va rog sa ma informatii si pe mine cum sa incep aceasta activitate de ce autorizatii am nevoie , ce linie de internt imi trebuie si camerle video de care ar trebuii ca sa fie totu ca la carte .
AlinBuduru

Mesajde Ericssson » 06 Noi 2005, 11:30

Nu ai luat in calcul cel mai imp lucru: "resursa umana" , pe asta o ai ca la carte?
Ericssson
User Activ
User Activ

Mesajde Dorian » 06 Noi 2005, 13:30

Draga prietene....nu sunt cel mai in masura sa-ti dea sfaturi....insa am sa folosesc un sfat primit de la cineva de pe acest site(un sfat foarte bun si util l-am considerat eu)citeste tot ce sa scris pe acest site...nu ti-ar lua mai mult de o noapte...noteaza-ti tot ce e legat de aspectul care te intereseaza, vezi ce nelamuriri ai, legat de ce ai citit, si vin-o apoi cu intrebari punctuale si la obiect.

Sunt sigur ca ce-i mai cunoscatori decat mine te vor ajuta.

Multa bafta!
Dorian
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj