Studio Princess, One, Central sau Heaven Inna

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde WinXPfather » 13 Feb 2015, 17:29

Cu prietenie catre studio owners Princess, One, Central sau Heaven Inna,

din nou Iasul apare in atentia domeniului. Domnilor, mai ales pentru cei ce sunt barladini de-ai mei, vreau sa va vin in ajutor pentru a face alegerile corecte. E un ajutor ce indeamna la bun simt. Faceti lucrurile corect. Stiu ca sunteti orgoliosi, toti suntem, dar e posibil ca orgoliul exacerbat sa va intunece logica. Tocmai de asta nu vrau sa va zgandar orgoliul prin acest post ci doar sa va ajut sa nu gresiti. Toti suntem vulnerabili, unii mai mult decat altii si e pacat ca vulnerabilitatea voastra sa deschida ochii cui nu trebuie si sa sufere mai multi.

Nu interpretati gresit, chiar e un post de prietenie asta, tocmai de aceea va rog sa nu-l ignorati, sigur ca nu ma cunoasteti, dar puteti usor afla ca nu vorbesc sa ma aflu intreaba. Intrebati-va unul din chiriasi.

Faceti lucrurile corect! O alegere proasta poate fi devastatatoare.

Cu respect,
Marius
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde HeavenInna » 13 Feb 2015, 21:02

Salut Marius,

Grupul Heaven Inna doreste sa iti multumesca pentru reclama facuta (suntem la inceput si chiar avem nevoie)!

Iti multumim public pentru promo (nu am putut sa iti multumim pe pm pentru ca e cont nou si forumul nu ne permitem sa accesam aceasta optiune),in schimb speram sa ne vedem la vara la intalnirea oficiala din domeniu!

Daca mai sunt si alte sugestii in acest sens tinand cont ca suntem la inceput de drum ,ne poti lasa mesaj aici ,pe pm sau la numaul de telefon 0741116618 !

O seara frumoasa si sa auzim numai de bine!

Heaven Inna Team
HeavenInna

Mesajde IsaGlamChat » 13 Feb 2015, 23:42

Paralel cu subiectul m-am uitat si eu de curiozitate pe un ziar online de pe ''gugle'',cred ca imi iau concediu si ma mut in Iasi cateva luni sa ma angajez pe acolo,sincer va spun ca am ramas socata de ofertele si procentele vehiculate acolo,m-am simtit asa saraca si umila:)))
Singurul lucru care ma intreb este la ce bani se vehiculeaza in acele oferte cum de mai muncesc fetele pe acolo si a doua dilema dar nu cea din urma este studiourile ce mai castiga?Am vazut bonus de 50 mil daca nu ma insel in prima zi :))))
Ori sunt cei mai mari mincinosi si ofertele alea nu sunt reale ori toti miliardarii sunt in Iasi.Ma intreb cand vine Maricica si nu face acei bani de se promit la zi ,ce-i spune patronul?As mai avea o intrebare dar momentan ma abtin sa o pun in forum :wink:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 14 Feb 2015, 00:40

Am zis eu ca Iasul e special. Totusi am facut un calcul incasari per model pe regiune si e sub 1200$/luna. Am un raspuns pentru asta, cred ca foarte aproape de adevar si realitate. Daca va avea sens si voi avea chef, poate voi face analiza finala aici. Curge rau cu pipite de aur si sunt unii ce stau in aval si "mineresc" ca acum 300 de ani cu site rare si mai tulbura apa carotandu-se intre ei. Poate s-o gasi unul da vina in 2015. Sa vedeti cum va arata jasmin agency in Iasi. E Iaşimin si nu e banc.

@Heaven, tocmai ca sunteti la inceput va urez succes si intelepciunea sa alegeti sa nu gresiti. Repet. Corectitudinea si cuvantul scris sau vorbit sa fie lege. Si va fi bine.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Smart » 14 Feb 2015, 01:15

Sa ma bag si eu ca musca'n..... 1200$ pe luna?....incep sa ma simt mai bine cu mine insumi :)
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 14 Feb 2015, 01:22

Da, calcule oficiale, adica reale, facute pe extrase de date concrete.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Smart » 14 Feb 2015, 01:26

dupa cum am spus si mai sus...incep sa ma simt mult mai bine cu mine insumi :)
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 14 Feb 2015, 04:29

E Baumax !

http://www.observatorulph.ro/shopping/4 ... mincinoasa

P.S. " OPC Prahova a obligat conducerea Baumax Ploieşti să vândă unei cliente un produs din pliantul publicitar, care nu se regăsea în magazin. "
Poate ii obliga cineva sa dea 50 mil bonusul promis , poca@ :lol: :lol:!
Asa ar merita, de-alde Pinocchio :wink: , fiind vorba tot de o firma cu reclama mincinoasa ,nu ?
looooooool
P.S. 2 Sper sa nu citim vreo stire : "OPC Iasi a obligat conducerea unei firme de VCH sa plateasca bonusul promis la angajare" . Ar fi un oarecare echilibru in ochii bombardati ai opiniei publice , numai ca ,iar nu e bine ,rufele murdare trebuiesc spalate in familie si nu in public .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Dana88 » 14 Feb 2015, 09:39

Ai observat corect Poca, aceste miraculoase "oferte " si bonusuri de la Iasi.Nici o fata nu face acele sume in prima zi( sau in zilele urmatoare) dar ele sunt mintite ca" au fost fete care au facut" , bonusul e " real" , totul lapte si miere. Mai mult, li se deschid cateva conturi si sunt puse in fata unui calculator ele neavand cea mai vaga idee ce trebuie sa faca acolo. E logic ca dupa o perioada scurta in care fata nu face banii la care a visat ea cand ia vandut patronul "oferta" , ajunge dezamagita : de sine( ca e incapabila ), de domeniu ca sumele sunt mincinoase , si se lasa , ori ajunge un model mediocru .Acesti oameni nu inteleg ca prin minciuna , inselaciune si oferte "miraculoase" n-or sa ajunga niciodata la succes. Sau ca "karma is a bitch" @heaven :shock: :D
Dana88

Mesajde theselby » 15 Feb 2015, 10:51

Unii au inteles prost domeniul in care lucram (WWW) si cred pe bune ca inseamna "Wild Wild West" :) Din pacate era cowboilor nu se pliaza pe sistemul actual de socializare.
E simplu intr-adevar sa prostesti o mana de pitipoance initial cu nush ce oferte, insa la un moment dat tot sistemul de balada din "gura-n-gura" primeaza, indiferent de calitatea marketingului.

Un lucru bun facut este rar zis mai departe. Insa raul facut circula (ca si informatie ma refer) cel mai repede, din gura-n gura :)

So WWW FTW :)

P.S. Eu dau bonusuri foarte mari, 10000 lire pt angajare, poate sa lucreze doar 1 ora modelul :)) WWW ce plm
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 15 Feb 2015, 14:30

WoW theselby@

Sa-mi spui cand esti mai liber ca as veni si eu pana acolo ,sa iau bonusul . Facem si-un deal .Semnez fara probleme de toata suma ,dar opresc pentru mine doar jumate din ea ,sa fiu si eu boier la randu-mi ! :lol:
Sper ca nu a fost spus doar abracadabrant, ca sa te distantezi lejer de cei care ingheata apele pe acolo .Pe forum poti spune orice ,cum fac si altii , numai sa nu faci prostia sa pui afise prin oras cu acel bonus .Nu de alta , dar imi este teama ca numai apuc eu ,luandu-mi-o inainte altii mai din zona . :wink:
looooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 19 Feb 2015, 15:00

Da, s-a lamurit. Niste tepari, de fapt altii: ). Imposibil ce saracii. De fapt cu mentalitatea de tepar nu poti fi decat saracie, vai de steaua lor de amarasteni. Alti ratati, naspa ca tot barladeni ;). Sper sa poata duce repercursiunile ;).
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde theselby » 19 Feb 2015, 23:21

Trist Marius, trist :(
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde Dana88 » 28 Iul 2015, 20:30

Nici o poveste fara happy ending .Cam mult de citit dar merita . E cu poze :D : http://www.ziaruldeiasi.ro/stiri/exclus ... 5.html?m=0
Dana88

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj