STREAMRAY in zilele de azi!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde HannahD » 08 Sep 2015, 17:29

Buna !
Dragele mele colege de pe Cams, cum merge acest site drag inimii mele zilele astea ?
Eu am facut o pauza lunga de 1 an si 4 luni si ma gandesc sa revin !!! In forta sper eu dar unde deschid gura sa intreb cum mai merge aud numai lucruri negative despre trafic si multe schimbari care, desi, menite sa ne ajute pe noi modelele mai rau ne afecteaza si ingreuneaza munca.
Am incercat in mai -iunie sa revin dar scorul meu era deplorabil si desi am stat online si am avut si ceva membri vechi sa ma ajute nu am reusit sa ma ridic sau sa aduc trafic nou . Poate nu am avut suficienta rabdare sau poate mi am pierdut din charm !
De data asta cand voi revenii ma gandesc sa renunt la vechiul cont( desi sunt super atasata :) ) doar sa nu ma demoralizez,sa imi fie mai usor sper eu si sa profit la maxim de cele 90 de zile de promovare.
Voi ce experiente mai aveti cu site ul? Cu traficul? Cu orele ? Eu voi putea lucra numai noaptea undeva de la ora 3 am pana la 9 am .
Orice sfat sau de ce nu incurajare e binevenita!!!
Spor la banuti!!!!
HannahD

Mesajde desir3_m3 » 09 Sep 2015, 04:53

Buna, daca iti inchizi contul pe streamray nu iti vei putea face altul nou imediat, trebuie sa astepti 3 sau 6 luni, nu stiu exact. Am avut acelasi gand ca si al tau dupa o bauza binemeritata, dar am hotarat sa ma ridic incet, dar sigur. Cu rabdare o poti face si tu, sau...mai simplu iti mai iei o pauza de cateva luni doar de pe streamray si lucrezi pe alte site-uri. Spor acolo
desir3_m3

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj