Streamate trafic scazut dupa ce am banat RO

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde kytycat » 21 Apr 2014, 13:31

Buna all,mi-am banatat temporar Romania pe streamate si traficul a scazut foarte tare ,de exemplu in free users nici un membru doar membrii inregistrati cu cardul, ininainte sa banez romania era plin de membrii inregistrati fara card,mi-am debanat-o si iar am membrii in free chat(m refer la acei membrii fara carrd)toti de acolo sa fie romani?imposibil.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamChatStudio » 22 Apr 2014, 21:42

Buna,nu sunt Romani dar in momentul in care banezi o sg tara,indiferent care ar fi ea ,membrii aia free care nu au cheltuit niciodata bani pe site dispar,pana la urma ce nevoie ai de ei??Tu faci private cu membrii cu bani nu cu un fel de guesti cu nickname;)Acum vezi de fapt care este traficul tau cu adevarat si te ajuta sa selectezi si timpul tau ,poti pierde timp pretios sa convingi un asa zis membru care de fapt e un guest si sa pierzi un spender caruia nu-i poti acorda atentie.Eu banez Ro de cand fac conturile fara nici o exceptie si crede-ma ca nu duc lipsa de trafic fetele,din contra ,nu le mai fut creierii cu idioti fara nici o sansa de private.Macar cei care raman in chat ,chiar daca nu intra azi in private cu tine poate intra maine sau alta data,daca-i lasi o impresie buna.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 22 Apr 2014, 22:48

pocahontas scrie:Buna,nu sunt Romani dar in momentul in care banezi o sg tara,indiferent care ar fi ea ,membrii aia free care nu au cheltuit niciodata bani pe site dispar,pana la urma ce nevoie ai de ei??Tu faci private cu membrii cu bani nu cu un fel de guesti cu nickname;)Acum vezi de fapt care este traficul tau cu adevarat si te ajuta sa selectezi si timpul tau ,poti pierde timp pretios sa convingi un asa zis membru care de fapt e un guest si sa pierzi un spender caruia nu-i poti acorda atentie.Eu banez Ro de cand fac conturile fara nici o exceptie si crede-ma ca nu duc lipsa de trafic fetele,din contra ,nu le mai fut creierii cu idioti fara nici o sansa de private.Macar cei care raman in chat ,chiar daca nu intra azi in private cu tine poate intra maine sau alta data,daca-i lasi o impresie buna.

Bafta acolo!

Ai dreptate pocahontas :D ,
Ba mai mult, de sus de la "setting " , la "users setting " ai optiunea "Alow free chat (no credit card ) ", unde poti alege 'YES" or "NO" .Eu aleg No .
Guestii aia cu "nickname" sunt maculatura pura(99,999%) dupa parerea mea . Exact aceeasi "marfa " care a lasat-o posteritatii Adrian Paunescu .Infara de unele poezii bune (unele chiar foarte bune ) Paunescu ne-a lasat zeci de tone de maculatura de cea mai buna calitate :D .Mai ales cea din perioada comunista e maculatura de o puritate incredibila , chiar pe hartie de calitate superioara :D :D
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 22 Apr 2014, 23:55

pocahontas scrie:Buna,nu sunt Romani dar in momentul in care banezi o sg tara,indiferent care ar fi ea ,membrii aia free care nu au cheltuit niciodata bani pe site dispar,pana la urma ce nevoie ai de ei??Tu faci private cu membrii cu bani nu cu un fel de guesti cu nickname;)Acum vezi de fapt care este traficul tau cu adevarat si te ajuta sa selectezi si timpul tau ,poti pierde timp pretios sa convingi un asa zis membru care de fapt e un guest si sa pierzi un spender caruia nu-i poti acorda atentie.Eu banez Ro de cand fac conturile fara nici o exceptie si crede-ma ca nu duc lipsa de trafic fetele,din contra ,nu le mai fut creierii cu idioti fara nici o sansa de private.Macar cei care raman in chat ,chiar daca nu intra azi in private cu tine poate intra maine sau alta data,daca-i lasi o impresie buna.

Bafta acolo!

Multumesc de raspuns ,nu stiam.
Bafta si voua!!
kytycat
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj