Streamate

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde jesuiscostel » 24 Mar 2016, 14:33

In acest moment, procentul de 30% din banii cheltuiti de membru, alunga modelele de pe streamate. Cel putin acest fenomen apare la noi. Colegele noastre trag tare pe site-uri partenere cu procent 50%+ si streamate este lasat in coada prioritatiilor ...
Este evident ca streamate are cheltuieli foarte mari, din cate am inteles 20% se duc la webmasteri sau afiliati, dar nu stiu acest lucru cu siguranta... Nu cred ca vor modifica procentul totusi :), acest site este proiectat in acest mod pentru a fii profitabil ...
jesuiscostel

Mesajde Nord » 24 Mar 2016, 17:52

jesuiscostel scrie: din cate am inteles 20% se duc la webmasteri sau afiliati, dar nu stiu acest lucru cu siguranta...

Eu primesc 35% ca si afiliat in plus mai au o oferta de 150$ PPS (pentru fiecare membru adus in site) si inca cateva oferte combinate intre revshare si PPS ori PPL !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde MihaiBModel » 24 Mar 2016, 19:25

Da asa e , toate dau mai bine,stremate nimic nou.
Totusi e un site stabil, de incredere si care face plata saptamanal vinerea daca faci 100$
So, worth it,no?
MihaiBModel

Mesajde Cata.Streamate » 27 Ian 2017, 23:01

'Buna seara tuturor!

Numele meu este Catalina, sunt Reprezentant Streamate pentru studiourile si modelele din Romania. Am reusit sa trec putin prin comentariile lasate de fiecare in parte si am vazut ca sunt multe nelamuriri si intrebari despre Streamate.
Pentru cei interesati sa afle mai multe informatii despre site-ul nostru si cum poti lucra in asa fel incat sa-ti cresti incasarile, imi puteti lasa pm aici sau ma puteti contacta pe adresa de email catalina@streamate.com sau pe Skype: marianabogzoiu.

Spor la treaba in continuare :).
Catalina.
Cata.Streamate

Mesajde MyScrew » 12 Apr 2017, 07:22

Cata.Streamate scrie:'Buna seara tuturor!

Numele meu este Catalina, sunt Reprezentant Streamate pentru studiourile si modelele din Romania. Am reusit sa trec putin prin comentariile lasate de fiecare in parte si am vazut ca sunt multe nelamuriri si intrebari despre Streamate.
Pentru cei interesati sa afle mai multe informatii despre site-ul nostru si cum poti lucra in asa fel incat sa-ti cresti incasarile, imi puteti lasa pm aici sau ma puteti contacta pe adresa de email catalina@streamate.com sau pe Skype: marianabogzoiu.

Spor la treaba in continuare :).
Catalina.

mai este valabil acest email ?
MyScrew

Mesajde GlamourFoto » 12 Apr 2017, 12:46

MyScrew scrie:mai este valabil acest email ?

Da este valabil, o poti contacta pe Catalina inclusiv pe Skype si sunt sigur ca o sa te ajute la fel cum a facut cu fiecare persoana care a avut nevoie de ajutor.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Cata.Streamate » 19 Apr 2017, 12:50

mai este valabil acest email ?

Buna ziua,
Da inca este valabil :). Ma puteti contacta atat prin email cat si pe Skype.
Toate cele bune!

Catalina
Cata.Streamate

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat