Streamate recording videous?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kytycat » 25 Apr 2014, 16:30

Streamate e un site serios dar sunt doua modele care si eu am ajuns sa cred ca sunt doar un fake record .poate ma insel.sa fie doar un fake record?voi ce credeti?exemple sunt multe niciuna nu au sunet se comporta ca niste roboti no offense,etc.
LizzyStar si SloaneCam
aici puteti vedea unele comentarii ca nu sunt singura care cred asa ceva:

http://sloanecam.reviewmycam.com/
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 25 Apr 2014, 19:48

Nici una dintre ele nu sunt inregistrari,Lizzy este venita din ifriends unde nu ai cum sa pui inregistrari sub nici o forma plus ca e greu sa pui inregistrari atat de multe incat un site sa nu-si dea seama in cond in care stau online foarte mult pe free.
Rahaturile alea de reviews nu sunt din streamate ,sunt de la frustrati care intra pe acel site ca si ratingul de acolo care nu are nici o treaba cu adevaratul rating din streamate,probabil alti hosti cu inima buna si foarte grijulii de bunastarea altora . :roll:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 27 Apr 2014, 02:00

Daca nu sunt fake record atunci sunt niste actrite foarte bune ce isi joaca rolul foarte bine24/24,atat de bine incat mie mi-au dat impresia ca sunt fake records .
kytycat
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj