Streamate cu probleme?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SummerHill » 15 Sep 2015, 22:58

Am intrat azi pe site si parea totul ok, traficul mi s-a parut usor slow dar am zis ca poate e la ora aia mai slow.Am pus pe pauza vreo 10 minute sa mananc ceva si cand m-am intors nu ma mai lasa sa ma conectez la server.Imi tot incarca pagina de sesiune dupa care imi da The session failed to start, please try again.Streamate Limited Error.MI-au inchis cumva sesiunea ca ma tin in stand by de vreo ora si deja incepe sa ma ia panica.Astept un raspuns in seara asta de la voi ca la ei ma astept maine la pranz sa-mi trimita un e-mail.
SummerHill

Mesajde googlefun » 15 Sep 2015, 23:26

SummerHill@ , am verificat dupa ce am citit mesajul tau. Merge perfect , atat pe direct cat si FMLE .
A mers si azi perfect pana la ora 17 , cat am stat eu , a fost chiar ceva inghesuiala pe scari ...

Sterge cookies ,foloseste CCleaner , da restart PC , poate fi ceva temporar .Va merge , nu se poate !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde InOut » 15 Sep 2015, 23:31

Nu merge deloc. Au probleme iar, din pacate :( Nici pe mine nu ma lasa sa intru, incerc de o ora.. am reusit sa intru acum cateva minute dar mi-a zis un membru ca ii apare ca sunt in privat. Am zis sa dau refresh, ca poate isi revine. Eh de unde, acum nu mai pot intra deloc
InOut

Mesajde SummerHill » 16 Sep 2015, 02:50

In sfarsit am reusit sa reintru si eu dupa vreo 2 ore jumate si culmea ca ei chiar au fost prompti si mi-au raspuns destul de repede.Inca au probleme si sa speram ca or sa le rezolve cat de curand.Multumesc frumos pentru raspunsuri!
SummerHill

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj