Stream Hd pe un site sau pe mai multe?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde meweed12345 » 25 Apr 2014, 01:58

Am si eu o intrebare.Am un studio de videochat si momentan lucrez doar pe livejasmin.Sunt destul de multumit.Am 3 modele care lucreaza si am incasari lunare cam de 8000-10000$.Partea mea fiind de 4000-5000$ tinand cont ca le dau procent de 50%.As vrea sa stiu este mai profitabil sa folosesc un splitter si sa le pun sa lucreze pe 2 sau mai multe site-uri simultan?Si daca da ce mi-ati recomanda.
Multumesc anticipat.
meweed12345

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 25 Apr 2014, 16:40

in loc sa dereglez ceva ce functioneaza, eu m-as gandi sa dublez numarul de fete.

ai citit si tu pe-aici ca jasminul daca iti "citeste" in computer ca mai stai si pe alt site iti reteaza traficul.
(nu stiu daca asa e sau nu, ca eu una nu stau pe jasmin dar banuiesc ca cine a scris asta a patit-o, vorbeste din experienta.)
insa gandirea basica a capitalistului este sa conserve si sa protejeze ceea ce a reusit cat-de-cat sa cucereasca si doar din extra-venituri sa se riste catre dezvoltare.
pe principiul : primul meu profit este sa nu am o paguba.
asa s-au consolidat marile famiglii durabile peste secole, marile natiuni, marile companii mutinationale.
aceste principiu este etern valabil de la persoana individuala sau tinerii casatoriti pana la marile concerne.

deci, nu deregla ceea ce deja functioneaza, fa-ti un fond de dezvoltare-extindere si construieste-ti cate un punct nou de lucru, apoi altul, tot asa, fara panica.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj