Stiti cumva va rog vreun magazin online de lenjerie?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde fiamma » 16 Mar 2010, 09:31

incearca si www.sassyangel.com :twisted:
fiamma

Mesajde luvmylife » 16 Mar 2010, 15:08

Il puteti incerca si pe asta...www.just4girls.ro...tocmai ma uitam pe el acum,si nu au lucruri urate,iar pt cele care sunteti din Bucuresti puteti sa mergeti chiar la magazinul lor de la Unirii!O sa le fac si eu o vizita diseara sa vad cu ce se lauda!
luvmylife

Mesajde alexandra 123 » 21 Mar 2010, 16:33

wildfashion.ro
alexandra 123
User Junior
User Junior

Mesajde Elvie » 21 Mar 2010, 16:50

Pt cele carora le plac kestii gen kinkystore, lenjerie.ro...check this out:
http://www.dear-lover.com/
Sunt aceleasi produse numai k fff ieftine.Exista comanda minima de vreo 200$ plus taxa de transport dar eu zic ca se merita..cumperi o data si bine!
Eu am platit vreo 350$ pentru vreo 48 de outfit-uri!:D
Elvie
User Junior+
User Junior+

Mesajde hayat » 21 Mar 2010, 20:17

omg !!! cat de ieftine !!!
merci mult
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde Ken » 21 Mar 2010, 21:50

Elvie scrie:Pt cele carora le plac kestii gen kinkystore, lenjerie.ro...check this out:
http://www.dear-lover.com/
Sunt aceleasi produse numai k fff ieftine.Exista comanda minima de vreo 200$ plus taxa de transport dar eu zic ca se merita..cumperi o data si bine!
Eu am platit vreo 350$ pentru vreo 48 de outfit-uri!:D

Foarte ciudate preturile :shock: ... a mai cumparat cineva de la ei ? ... sunt ok ? .... deci chiar este ciudat ...
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde alexandra 123 » 21 Mar 2010, 22:28

super preturi...a comandat cineva ?nu stiti, trimit si in romania?
alexandra 123
User Junior
User Junior

Mesajde Elvie » 22 Mar 2010, 00:25

Din proprie experientza va spun ca sunt okay..sunt asa ieftine pt ca sunt direct din fabrica! Eu am ales TNT-ul la livrare si a durat vreo 7 zile ..iti da tracking number si vezi exact cand si unde ajung.:)
Mai sunt si alte site uri gen ala , cautati lingerie wholesale china. in google .:D.Toate vin de acolo:)
Elvie
User Junior+
User Junior+

Mesajde capsunica » 22 Mar 2010, 11:24

Eu cumpar de pe http://www.miracle-lingerie.co.uk/.Sunt mai scumpe dar cred ca merita fiecare banutz.:)
capsunica

Mesajde sensualgirl » 22 Mar 2010, 18:06

buna, te rog poti sa-mi spui si mie cat ai platit shipping ptr. produsele pe care le-ai comandat? ai platit ceva taxe vamale? ( nu am idee care este regimul ptr produsele venite din china). thx
sensualgirl
User Junior
User Junior

Mesajde Elvie » 22 Mar 2010, 21:01

buna, te rog poti sa-mi spui si mie cat ai platit shipping ptr. produsele pe care le-ai comandat? ai platit ceva taxe vamale? ( nu am idee care este regimul ptr produsele venite din china). thx

Daca vizitezi site-ul exista acolo un FAQ pe care il poti citi.
Sunt adrese de mail ale staff-ului si sunt f promti daca le scrii.
Costurile de shipping se calculeaza la kg.Eu am platit 150$ pt 7kg.
Comanda minima e 200$ si au diverse modalitati de plata, exemplu western union.Platesti inainte..le trimiti dovada si ei pun coletul..apoi iti da si tacking number.
Cei 150$ (in cazul meu) au acoperit shipping-ul, TVA, vama.
Trimite-le un mail si iti vor da mai multe detalii.
Elvie
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 23 Mar 2010, 11:57

capsunica scrie:Eu cumpar de pe http://www.miracle-lingerie.co.uk/.Sunt mai scumpe dar cred ca merita fiecare banutz.:)

Poti sa le cumperi de pe e-lenjerie din romanica,aceleasi produse si fara transport ;)La fel de scumpe :D
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde sensualgirl » 23 Mar 2010, 13:39

thx elvie. tocmai ce am vb cu o prietena care imi zice ca a comandat acum ceva timp de pe un site chinezesc si a primit numai ciudatenii. in loc de xs, au fost xl si unele produse nici macar nu au fost trimise. le-am trimis un email, astept sa vad ce spun.. eu doar ce mi-am comandat de pe wickedtemptations.com, dar sunt mult mai scumpe, as fi vrut ceva mai multe outfituri...
sensualgirl
User Junior
User Junior

Mesajde alyce_18 » 07 Iun 2010, 16:57

fetelor ati gasit printr-un magazin din Bucuresti sau site romanesc de vanzare strapless bra cu push up? eu caut de multa vreme si nu gasesc deloc:(

Scrieti-mi va rog numele magazinului sau al site-ului (nu vreau din afara tarii ,pt ca este prea complicat) !

Va multumesc !
alyce_18
User Activ
User Activ

Mesajde fiamma » 07 Iun 2010, 17:18

Elvie scrie:Din proprie experientza va spun ca sunt okay..sunt asa ieftine pt ca sunt direct din fabrica! Eu am ales TNT-ul la livrare si a durat vreo 7 zile ..iti da tracking number si vezi exact cand si unde ajung.:)
Mai sunt si alte site uri gen ala , cautati lingerie wholesale china. in google .:D.Toate vin de acolo:)

Elvie,imi poti spune knd ai comandat de la ei?imi poti trimite eventual cateva poze pe pm sa'mi fac o idee?multzam' fain!
fiamma

Mesajde alexandra 123 » 11 Iun 2010, 16:10

elvie ,tie dupa cat timp ti-a dat trakingul number ? eu am dat comanda ,am pus banii si inca astept un email de la ei ,nu mi raspund nicidecum !rog fetele care au dat comanda sa-mi spuna .
alexandra 123
User Junior
User Junior

Mesajde Elvie » 11 Iun 2010, 21:44

ALEXANDRA....dupa ce am facut comanda am primit un mail cu INVOICE NUMBER! Am platit prin paypal.Ceea ce am primit apoi de la ei au fost urmatoarele :

"After you pay , we will send it to you soon. and then tell you the tracking number ,so that you could check it from http://www.ems.com as before. "

"Ps: when you pay by the paypal, please also write down the correct shipping address and the name on paypal, so that we could check the address again, avoiding making the mistake. And please also write down the subject, please write down the invoice number, so that we could check and find out at once."

Acum depinde cum ai platit tu...confirma-le plata mentionanad acel INVOICE NUMBER , shipping adress...si in momentul in care comanda este preluata pt a fi trimisa la destinatie vei primi si tracking number.Eu l am primit dupa ceva mai mult de o zi..China e cu cateva ore bune inaintea noastra...tine cont si de asta..
Eu zic sa nu-ti faci griji..eu nu am avut probleme..in 5 zile am primit comanda..dureaza mai mult pe teritoriul Chinei.Ah..si daca nu esti din Bucuresti...cel mai lung drum va fi cel din Buc pana unde locuiesti;)
Elvie
User Junior+
User Junior+

Mesajde elena_cristyna » 12 Iun 2010, 15:17

victoriasecrets.com
elena_cristyna

Mesajde alexandra 123 » 12 Iun 2010, 17:13

ms ,eu am platit prin western union si mi s-a spus sa le trimit copia scanata de la banca.ieri le am trimit vro...N mesaje,insa tot imi zic ca nu au primit atasamentul-copia.am si incercat sa sun,dar tot aud o melodie chineza pe fundal :D
aa trakingul number nu mi l au dat..si ieri cred ca fost si o problema cu mailul,ca tot primeam ba mailuri goale,ba mailuri de la failure notice-cum ca nu ar fi fost trimise. :( :(
alexandra 123
User Junior
User Junior

Mesajde Anomis » 17 Iul 2010, 22:12

Eu am stat cateva ore si am luat la rand toate siteurile romanesti de lenjerie gasite pe google. Majoritatea vand numai modele oribile si chinezarii care nu-si merita banii dar si am gasit si vreo 2-3 care vand lenjerie de calitate, preturile sunt mai mari si timpul de livrare dureaza mai mult fiindca aduc produsele din afara numai la comanda dar se merita de ex otto.ro si intimate-boutique.ro :) Plus ca am avut si surpriza sa raman masca cand am gasit acelasi outfit pe lenjerie-star.ro cu 69 lei si pe dacogift.com cu 195 lei deci cu o diferenta de 130 lei :shock:
Anomis
User Junior+
User Junior+

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj