Statistici private livejasminer?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ice999 » 11 Mai 2016, 02:23

Hello people, pun si eu intrebare asta aici- CUM PROCEDEZ SA IMI FAC STATISTICILE DE PE LIVEJASMINER PRIVATE? Am vazut ca unele fete au asa, adica nu poti sa le vezi statisticile...si ma intreb cum se face! Merci de raspuns!
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde ladyinblack21 » 11 Mai 2016, 10:28

nu ai mai scapat de obsesia statisticilor ice?:))) Merge bine jasminu?:))))
eu stiu ca poti doar sa le stergi,adica nu le mai vezi nici macar tu:)) dar nu stiu exact cum :) bafta
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde GlamourFoto » 11 Mai 2016, 12:36

ice999 scrie:Hello people, pun si eu intrebare asta aici- CUM PROCEDEZ SA IMI FAC STATISTICILE DE PE LIVEJASMINER PRIVATE? Am vazut ca unele fete au asa, adica nu poti sa le vezi statisticile...si ma intreb cum se face! Merci de raspuns!

Contactezi Webmasterul / ownerul siteului si se rezolva,

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde ice999 » 13 Mai 2016, 05:13

am rezolvat...am vorbit cu suportul si in doua ore erau sterse:))..Nu dar nu cred ca se sterg, adica sunt sigura de asta... Pentru ca am vazut la alte fele, inclusiv Nikki, cand uneori le avau ascunse o perioada de timp, apoi iar vizibile:)))
ice999
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj