Ce le spuneti oamenilor cand va intreaba cu ce va ocupati?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde DarkBOO » 06 Iun 2015, 10:02

Tare intrebare... Culmea este ca TOATA LUMEA intreaba cu ce te ocupi... Pentru mine cei care conteaza sunt familia si prietenii, de restul...prea putin imi pasa ce spun ei, lumea este cam judecatoare, "gura lumii nici pamantul nu o acopera"... Parintii mei stiu cu ce ma ocup, sora la fel, prietenii, sunt inconjurata de oameni deschisi la minte, din fericire...Iar la restul persoanelor cu care interactionez le spun ca sunt Freelancer, Graphic Designer, de altfel am si calificare in Grafica primul modul... Este un domeniu de care am habar si nu m-as face de ras niciodata... Daca nu as mai face chat, cu siguranta as face Grafica :mrgreen:
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde coco_ch » 07 Iun 2015, 19:34

Romanii sunt singurii care la intrebare "Ce faci?" , raspund - "Nimic. Muncesc!" :)
coco_ch
User Junior+
User Junior+

Mesajde hayat » 08 Iun 2015, 07:35

hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde xbeautystudio » 08 Iun 2015, 11:36

Pur si simplu nu le spun nimic,consider ca e treaba fiecaruia cum isi castiga existenta.Atata timp cat eu nu-i intreb in detaliu cu ce se ocupa ei, nu vad de ce eu ar trebui sa le dau explicatii aprofundate despre activitatea mea,bine eu am si avantajul de a avea un alt business despre care toata lumea stie si care merge binisor.
xbeautystudio

Mesajde anna94 » 15 Iun 2015, 21:41

online, pe freelancer.com si fiverr.com :mrgreen:
anna94
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj