Spread4U

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde SAD^^EYES » 28 Noi 2004, 14:10

SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde blondyynu » 19 Mar 2005, 03:19

Pai cum nu a inceput nimeni sa completeze si la formu asta am zis sa dau eu startul!
Am ceva experienta cu acest site si pt mine sunt f seriosi atat in privinta banilor cat si ca suport online! Au un trafic destul de bun si merita sa te inscrii pe el daca ti-ai propus sa lucrezi pe mai multe site simultan!
blondyynu
User Junior
User Junior

Mesajde Livia » 15 Iul 2005, 04:34

si eu lucrez cu ei de putin timp. am primit doua cecuri la timp, la exact 13 zile de la data la care trebuiau sa vina banii venea si cevul. numai ca acum, intarzie de ceva timp. nu stiu de ce. o avea legatura cu inundatile astea?
Livia

Mesajde marlboro2005 » 26 Iul 2005, 16:27

alta modatlitate inafara cecurilor astia nu au ?
marlboro2005

Mesajde grumette40 » 26 Iul 2005, 19:09

Au si wire transfer dar numai pentru studiouri,cel putin asa mi-au scris ei mie.
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde vio_smile4u » 07 Feb 2006, 20:30

lucrez cu spread4u de aproximativ 4 ani... mai bine zis de la inceput.au transfer bancar cecuri si mai nou epassporte.chiar dak esti model independent sau studio ... banii cu wire ajung in aproximativ 14 zile de la sfirsitul perioadei si prin epassporte in 6 zile.e cel mai serios site pe care am lucrat vreodata.MERITA!
vio_smile4u

Mesajde ms_nefertity » 15 Noi 2006, 12:33

Buna..As dori sa'mi deshid o sess pe spreed4u cine ma ajuta si pe mine cu o informatie plssss kisses
ms_nefertity

Mesajde SAD^^EYES » 16 Noi 2006, 00:03

ms_nefertity scrie:Buna..As dori sa'mi deshid o sess pe spreed4u cine ma ajuta si pe mine cu o informatie plssss kisses

Buna Nefertity,

Bine ai venit pe forumul AVC. Aici gasesti detaliile de inscriere ca model pe spread4u:
http://www.spread4u.com/talent/signup/

Iar aici este formularul de completat, pentru un cont nou de model.
http://util.spread4u.com/int/ModelSignup

Restul de detalii le gasesti acolo. In caz ca mai sunt nelamuriri apoi, revino cu intrebari.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde dritzone » 24 Noi 2006, 05:07

am vrut sa creez si eu un scren ptr un modelal meu si la un momendat imi cere sa bag thumbnail ce draq imi cere sa bag ca numi dau seama?
dritzone

Mesajde Kaye » 25 Noi 2006, 00:34

Doamne, DOamne, tu de cand te ocupi cu videochat?!?! Thumbnail e o POZA omuleeeeeee. Uite cine imi face competitie si se vinde pe $0.5 minutul, persoane ca tine care nu prea stiu de ce au venit aici. Era greu sa cauti intr-un dictionar?!
Kaye
User Junior+
User Junior+

Mesajde dritzone » 25 Noi 2006, 05:56

nu stiu de ce esti obraznic sfatosule nu te-a obligat nimeni sa rasp si nu se vinde nimeni pe 0.5$ daca nu vrei sa ajuti pe cine care sta bine cu engleza e treaba ta nu te obliga nimeni dar poate acel cineva se pricepe sa isi traga multe femei si asa cum stie si el engleza vrea sa faca si el un ban ce ai impotriva???????? e loc ptr toata lumea stai linistit bsi ica odata ma repet numai suferi si nu te obliga nimeni sa rasp
dritzone

Mesajde dritzone » 25 Noi 2006, 06:09

am cautat in dictionar si thumb inseamnna deget de la mana si nail :unghie si am ramas blocat nu prea stiu engleza dar in skimb stiu sa fac bani :) (modest nu????)si de aia am ramas blocat asa cu engleza mea de balta am cateva modele ce nu are multa lume si ma kinui si eu cum pot sa mananc o paine alba si cand am vazut ce mia dat pe dictionar am ramas blocat asa ca nu va suparatzi pe mine ca am pus si eu o intrebare si poate o sa mai pun daca suntetzi baietzi buni ma ajutatzi daca nu sa fitzi sanatosi si toate cele bune spor la $$$$$ la toata lumea PS SI DACA NU VEDEAM CA AICI SUNT FFF MULTE PERSOANE DE TREABA NU POSTAM NIMIC AM VAZUT CA SAU REZOLVAT TOT FELUL DE NIMICURI SI AM ZIS SI EU SA PUN INTREBAREA ASTA ATUNCI CAND RAMASESEM MASCA DAR A DOUA ZI AM REZOLVATO SI PAZEA CA VIN CU CONCURENTZA TARE SI PE SPREAD4U :wink: SARUT MANA LA TOTZI CARE MA AJUTA SI PE MINE CAND MAI AM PROBLEME SI PE CEI CARE MA CRITICA TOATA LUMEA A LUATO DE JOS CE SA FAC DACA NU AM FOST LA ENGLEZA LA SCOALA
dritzone

Mesajde bivi » 06 Feb 2007, 20:35

hmmm ... pana la urma la Witness... ce ati pus?
bivi

Mesajde September » 17 Feb 2007, 14:12

are cineva experienta pe acest site? nu reusesc sa-mi dau seam a cum te loggezi pe el odata ce te-ai inscris ca chathost...daca are cineve idee, m-ar ajuta mult :idea:
September

Mesajde everest_4u » 20 Feb 2007, 11:19

am si eu o mare nelamurire cu spread4u..nu am lucrat niciodata cu saitul asta si am hotarit sa-l incerc...poate ma trezesc cu mai multi saci in caruta...insa ma-m ovit de o mica problema la Step 2: Legal Documents
Choose photo id type, enter id number and download release.
Type of Photo ID: Passport ID # ##### asta am ales...am scanato copiato imprimatot...tot tacimul...acum problema este urmatoarea: ce draq fac cu ea?unde o trimit?
mai jos este:
At least two different types of Photo ID are required. Both must be legal government Photo ID, scanned in color and clearly showing your face and signature.

Photo ID File #1 aici am pus pasaportul
Photo ID File #2 aici am pus cartea de identitate
mai jos este:
The release form must be printed on one page and signed.
Release Form (download here) .....am facuto si pe asta si am atasato...am complectat si Step 3: cel cu poze profil etc...
dar totui sint nelamurit cu prima:
Type of Photo ID: Passport ID # asta ce draq fac cu ea pt ca sincer nu prea stiu unde sa o atasez sau macar unde sa o trimit...baniesc ca si asta tr facuta din moment ce are:Download Realase
daca ma poate ajuta cineva ramin profund indatorat
everest_4u
User Junior+
User Junior+

Mesajde unknown23 » 30 Mar 2007, 12:39

nu vad nicaieri becoma a model pe spread4u !! ma ajuta cineva?
unknown23
User Activ
User Activ

Mesajde SAD^^EYES » 30 Mar 2007, 17:12

unknown23 scrie:nu vad nicaieri becoma a model pe spread4u !! ma ajuta cineva?

http://chathosts.webcamcash.com/signup/
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde voevodul » 03 Apr 2007, 01:14

astia nu accepta transfr banacar doar pt studiouri.....hmm .....ce conditi trebuie sa indeplinesc ca sa pot spune ca am studio caci .....o casa doua cupluri doua sisteme si internet am si eu . Ce conditi trebuie sa mai indeplinesc?
voevodul

Mesajde emanuel » 12 Mai 2007, 06:53

am completat formularu de inscriere de la spread4u pentru cuplu si am primit mail de la ei ca e rejectat oare ce nu am completat bine asa scrie in mailu primit de la ei: Thank you for your most recent submission. Unfortunately this submission was rejected for the following reason(s):

1. missing other release form for other couple alos wrong category put dwon as st tv when it should be couple

POATE SA MA AJUTE SI PE MINE CINEVA PLZ ASTEPT REPLY THANK YOU
emanuel

Mesajde gica_care_este » 12 Mai 2007, 07:55

emanuel scrie:Thank you for your most recent submission. Unfortunately this submission was rejected for the following reason(s):

1. missing other release form for other couple alos wrong category put dwon as st tv when it should be couple

Din ce vad eu aici, cand ai facut contul l-ai trecut la alta categorie decat cuplu, in speta "st tv"
Un alt motiv este ca le mai trebuie inca un document de identificare,, gen bul sau pasaport.

Eventual ai putea sa te uiti sa vezi ce le-ai trimis sau sa ii intrebi sa iti zica specific c anume trebuie sa le mai trimiti. Cuvantul cheie fiind: specific!
gica_care_este
VETERAN
VETERAN

Următorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj
  • Spread4u
    de dragoserv » 03 Dec 2005, 20:18
    8 Răspunsuri