Spre ce directie se va dezvolata Chaturbate in 2017?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde crobar » 29 Dec 2016, 09:53

Ce parere aveti, spre ce directie se va dezvolata Chaturbate in 2017?

Spre deosebire de alte situri, Chaturbate permite si chiar promoveaza idei de show care se desprind usor usor de conceptul general de erotic.

O fi bine, o fi rau? Ce parere aveti?

Aparitia jucariilor de tip ohmibod/lovense a fost o ocazie pentru unele modele de a a crea un gen de show fake total... Incepand de la tipa care nu stii macar daca are sau a avut vreodata o asemenea jucarica pentru ca nu arata nimic niciodata ( un moderator de-al ei chiar zice ca " ultimul care i-a vazut-o a murit" he he), dar zice ea ca reactioneaza cumva la tipsuri clipind din ochi si gemand usor, urmand modelelele care de la un tips zici ca ua fost electrocutate, se trantesc pe jos, se dau cu capul de pereti, de parca ar trebui exorcizate si culminand cu ultima tendinta ca cu teatrul prost cum ca ar fi la birou cu sefu cae nu are habar sau cu mama/unchiul/fratele acasa...

Deci care este opinia voastra ca se va intampla in 2017 pe Chaturbate? Incerc cateva variante...

1 - Chaturbate va deveni un site doar cu fake-uri de proasta calitate si membri vor migra in mare parte spre alte situri.
2 - Chaturbate va impune unele limite de bun simt.
3- Genurile astea de show vor disparea de la sine.
4- 2017 nu va aduce schimbari in aceasta privinta.
crobar

Mesajde Nord » 29 Dec 2016, 17:02

Dati poporului ce-si doreste "Panem et circenses" ! Dati poporului paine si circ ! Cam in directia asta se vor indrepta lucrurile tot ce prinde la public va fi implementat treptat de toate site-urile !

Toate lucrurile noi ce apar fie ca e vorba de jucarii fie ca e vorba de tipuri de show sunt experimentate mai intai pe un esantion de modele si daca prinde la public e promovat ! In spatele a tot ce e nou este o echipa de marketing sau cineva crede ca toate cad din cer ?

Indiferent care fa vi directia inspre care se va indepta industria vor exista doua categorii de persoane : cei care se vor adapta si vor face bani si cei care o sa ramana conservatori si in urma !

Un 2017 cat mai prosper va doresc tuturor !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde DarkBOO » 08 Ian 2017, 19:15

Eu nu pot intelege ce aveti cu fake-ul... Oare e mai bine 2m de plastic in? Nu sunt fana Chaturbate, dar mi se par destepte fetele care reusesc sa pacaleasca atatia membrii (care culmea ei stiu ca sunt pacaliti, sunt 100% convinsa-ba chiar le place si pentru asta platesc!)cu acea jucariuca. In rest este vorba de show si in general oamenii de genul asta cauta entertainment. Toata lumea cauta noutatea si chestiile care aparent par ''incredibile'' gen trantitul pe jos, capu' dat de pereti etc, pe ei ii distrazeaza si ii face sa uite de viata lor plictisitoare si banala. Pentru ca sa fim seriosi, despre asta este vorba-despre ALTCEVA...
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde dakota » 11 Ian 2017, 09:06

crobar, ca facatoare de fake spun ca 2017 nu va schimba nimic, jucaria exista (dar nu mai functioneaza) in toate camerele alea in caz de esti curios ,plus ca oricum ei asta vor,daca te uiti putin prin alte camere de la pagina 3 in colo ai sa vezi modele care reactioneaza natural nici macar nu clipesc cand primesc tip pentru ca asta e, abea de se simte ceva, noroc ca avem sunte la tip ca altfel...,oricum alea nu primesc prea multe tipuri duPA 2-3 TIPURI MEMBRUL SE OPRESTE ca nu e "show":),chiar si azi am facut fara dar ei au cerut si in privat si in free ...daca ei vor cine sunt eu sa nu le dau :))
Chaturbate nu are de ce sa puna reguli, fake'urile astea le pun lor painea pe masa ,banii se fac din tipuri nu din private.
ps: sincer eu chiar ma excit de la tipurile lor dar din alt motiv :)) :oops: :wink: :oops:
dakota
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj