Spammer pe Xlove!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde lordnight » 18 Noi 2015, 01:38

De 4 ani ma confrunt cu acest spammer....este zilnic la mine in room .... Site-ul nu ia nici o masura care sa il stopeze .... se pare ca nu ii intereseaza deloc :( . Totusi nu cred ca ar fi un capat de tara sa creeze o optiune de Mute Guests si Free Members ....
Le-am trimis o groaza de mailuri dar nu sunt luate in seama .... Nu sunt singutul model care are probleme cu el....dar important este un singur lucru : ACEST SPAMMER IS BATE JOC SI DE MODEL SI DE SITE ...Iar site-ul nu ia nici o masura impotriva lui ....
Am atasat si un printscreen !!! Unde este cu alb este bineinteles nick-ul meu , scris de spammer cu litere mari poate pentru a se vedea mai bine pe care eu l-am sters , imaginea mea live fiind stearsa tot de mine . Asta imi scrie zilnic , scrie si foarte repede si imi incarca si procesorul....

Imagine
lordnight

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj