Sondaj.Sunteti de acord sa aderati la o viitoare Asociatie??

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Sondaj.Sunteti de acord sa aderati la o viitoare Asociatie??

Da
12
40%
Nu
18
60%

Voturi totale : 30

Mesajde AdrianWSS » 31 Mai 2014, 11:54

Mi-a venit ideea sa deschid acest topic si sunt curios cati vor raspunde, nu mi-as dori sa fie o dezbatere, v-as ruga sa fie cu natura de sondaj, adica sa se raspunda cu Da sau Nu, sau poate cu ajutorul lui Ionut se va putea initia un sondaj aici pe forum unde sa se voteze cu DA sau NU, chiar as fi curios.
Daca se poate sa voteze toata lumea, si nu doar owneri de studio, administratori etc, dar si performeri, inclusiv independenti(e) care viziteaza forumul!
Va multumesc!
AdrianWSS

Mesajde WinXPfather » 31 Mai 2014, 12:31

Am creat eu un poll la postul tau. Poate vota oricine o singura data fara sa mai aiba posibilitatea de a schimba votul. Cred ca asa il doreai.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde AdrianWSS » 31 Mai 2014, 12:34

WinXPfather scrie:Am creat eu un poll la postul tau. Poate vota oricine o singura data fara sa mai aiba posibilitatea de a schimba votul. Cred ca asa il doreai.

Ok, multumesc!:)
AdrianWSS

Mesajde WinXPfather » 31 Mai 2014, 12:53

Cu placere, nu ai pentru ce. Am omis sa zic ca poll-ul nu l-am setat pe o anumita perioada de timp ci nelimitat. Daca doresti sa fie pe o anumita perioada determinata imi spui sa editez.

Va rog sa respectati rugamintea initiatorului si sa nu faceti aici comentarii. Cometariile nu vor fi aprobate pe topicul asta. Doar votati.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj