Soft pentru editare video?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde black&white » 24 Iul 2015, 07:17

Puteti sa-mi recomantati, va rog, un program de editare video pentru incepatori, sa nu fie greu de utilizat si gratis daca se poate. Nu ma intereseaza sa faca avione doar cat sa pot participa la diverse concursuri pe site-uri si/sau pentru customs vids. Multumesc
black&white
User Junior
User Junior

Mesajde googlefun » 24 Iul 2015, 11:56

black&white scrie:Puteti sa-mi recomantati, va rog, un program de editare video pentru incepatori, sa nu fie greu de utilizat si gratis daca se poate. Nu ma intereseaza sa faca avione doar cat sa pot participa la diverse concursuri pe site-uri si/sau pentru customs vids. Multumesc

De ce nu incerci Movie Maker din Windows ? E foarte intuitiv , poti combina poze cu video , schimba viteza de rulare si altele .

Il gasesti in Windows Essentials 2012 ,la Microsoft , deoarece nu mai face parte din Windows 7 , cum era in XP .
Sau link aici : http://windows.microsoft.com/ro-ro/wind ... ovie-maker

Pare o versiune mai buna ca cel care se gasea in XP .Posibil sa accepte si rezolutii video mai bune , sa nu mai strice calitatea video .Trebuie incercat .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde CamVideo.ro » 24 Iul 2015, 21:15

Avs video editor
Adobe Premiere Pro
CamVideo.ro

Mesajde dulcyka_sexy » 24 Iul 2015, 21:35

eu folosesc movie maker din windows, il folosesc pt imlive, monthly video, sau videouri pt promovare.. e bun programul sunt multumita cu el si usor de utilizat. daca nu te descurci poti sa imi dai un pm si te ajut eu :)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 24 Iul 2015, 22:03

dulcyka_sexy scrie:eu folosesc movie maker din windows, il folosesc pt imlive, monthly video, sau videouri pt promovare.. e bun programul sunt multumita cu el si usor de utilizat. daca nu te descurci poti sa imi dai un pm si te ajut eu :)

Pai daca e asa , vreau eu sa-mi arati pe Skype nu pe pm , cam2cam + voce , step by step , pana invat .Repetam pana o... sa... ma ... descurc !! Abia dupa ce constat ca nu-mi iese , o sa-ti cer , eventual sa ma ajuti ... :)

Acum serios : Sunt o groaza de tutoriale pe youtube dulcyka , are de unde alege .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde dulcyka_sexy » 25 Iul 2015, 02:34

da stiu google, insa, in cazul meu de ex,daca ofer o solutie de obicei si explic ce si cum, nu sa ma injure persoana, ca i-am dat solutia, dar nu stie ce sa faca cu ea:P
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde black&white » 25 Iul 2015, 05:38

Multumesc tuturor pentru sugestii. :)
black&white
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări