Soft livejasmin

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde LaviLovee » 19 Iun 2014, 22:09

Hello , nu stiu cum se intampla la voi dar eu cand incerc sa scriu ceva pe Jcam, daca nu sunt atenta, imi dispare mouse-ul si nu pot scrie... si cum de cele mai multe ori ma grabesc sa multumesc pt voturi ma enervez ca nu reusesc. :) M-am uitat la searile tastaturii dar nu am gasit nimic , la fel si cu mose-ul... exista vreo solutie pt asta? multumec
LaviLovee

Mesajde mnn » 19 Iun 2014, 22:54

dispare doar atunci cand primesti vot..e de la soft,nu e de la tine:) cand primesti vot fii atenta la pagina si da click iar pe spatiul de scris..nu ai cum remedia:)
mnn
User Activ
User Activ

Mesajde GlamourFoto » 20 Iun 2014, 18:25

Am adus la cunoștință cele de la jasmin aceasta problema în timpul summit-ului de la mamaia.
Echipa tehnica a fost deja contactata si se așteptată răspunsul lor.

Când si cum vor remedia problema nu știu dar este un pas înainte am contractul persoanei care a înaintat problema la tehnic si îl voi deranja.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde LaviLovee » 20 Iun 2014, 23:52

Ok , va multumesc pentru raspunsuri . Eu ma gandeam ca este de la mine si din acest motiv nu intelegeam. :)

Sper sa se rezolve curand ca este foarte deranjant. :)
LaviLovee

Mesajde GlamourFoto » 26 Iun 2014, 16:25

LaviLovee scrie:Ok , va multumesc pentru raspunsuri . Eu ma gandeam ca este de la mine si din acest motiv nu intelegeam. :)

Sper sa se rezolve curand ca este foarte deranjant. :)

Nu este de la tine este o problema generala pe care speram sa o rezolve cat mai repede,

Eu zilele urmatoare am sa contactez persoana din stafful lj care a inaintat problema la departamentul tehnic sa vedem ce se intampla.

Daca apare intre timp vreo modificare te rog sa scrii aici.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj