Siteul www.webcams.com

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde euqwsx » 10 Sep 2016, 12:44

hey am o nelamurire in legatura cu siteul webcams.com - nu inteleg de ce e asa de putina lume online pe acest site? Am lucrat acum ceva timp pe el si tin minte ca avea pagini intregi de modele; nu inteleg ce s-a intamplat intre timp, mi-am fact cont din nou dar nu stiu daca se mai merita
euqwsx

Mesajde euqwsx » 10 Sep 2016, 21:30

Nici un raspuns..? Macar de stiam sa nu mai postez. Mersi oricum.
euqwsx

Mesajde IsaGlamChat » 10 Sep 2016, 23:55

Este praf..si pulbere,a fost o data un site super...ca multe alte sites.

Bafta!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde Nord » 11 Sep 2016, 09:32

Au facut greseala recent sa isi inchida vechiul program de afiliere si sa-l mute in alta parte si se pare ca asta e inceputul sfarsitului pentru ei ,toti afiliatii i-au parasit iar modelele fara clienti care sa cheltuie bani cu ele nu stau pe site !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde euqwsx » 18 Sep 2016, 08:21

Am contul in asteptare pentru aprobare de o saptamana: Your account status: Pending
Am trimis un mesaj la suport sa vad daca imi raspunde cineva..
euqwsx

Mesajde euqwsx » 19 Sep 2016, 17:54

Am vb cu suportul dar m-a lamurit bustean adica deloc, n-am inteles nimic, cica ar trebui sa contactez streammate.com - cu doi de m si daca dau click pe acel link se deschide siteul streamate. Imi poate explica cineva mai concret la ce se refera suportul Brandon? Apartine webcams de streamate acum? sau ce anume? Mersi.

Guest
3:29:35 p.m.
Hello, I applied for model account one week ago but my account status is still pending. Can I get it approved? Is this site still on bussines? Thanks.
Brandon
3:30:07 p.m.
You would need to contact streammate we do not handle that stuff here .
Guest
3:31:01 p.m.
streamate.com?
Brandon
3:31:17 p.m.
http://www.streammate.com/
Guest
3:32:07 p.m.
but this is another cam site, what it has to do with webcams.com?
Brandon
3:32:39 p.m.
No this is the company that handles all cam sites , we only do technical support here .
Brandon
3:34:23 p.m.
As I have stated , Streammate are the ones who handle all the webcam sites .
3:34:33 p.m.
We just do technical support for them .
euqwsx

Mesajde eldiablo » 20 Sep 2016, 09:04

euqwsx scrie:Am vb cu suportul dar m-a lamurit bustean adica deloc, n-am inteles nimic, cica ar trebui sa contactez streammate.com - cu doi de m si daca dau click pe acel link se deschide siteul streamate. Imi poate explica cineva mai concret la ce se refera suportul Brandon? Apartine webcams de streamate acum? sau ce anume? Mersi.

Guest
3:29:35 p.m.
Hello, I applied for model account one week ago but my account status is still pending. Can I get it approved? Is this site still on bussines? Thanks.
Brandon
3:30:07 p.m.
You would need to contact streammate we do not handle that stuff here .
Guest
3:31:01 p.m.
streamate.com?
Brandon
3:31:17 p.m.
http://www.streammate.com/
Guest
3:32:07 p.m.
but this is another cam site, what it has to do with webcams.com?
Brandon
3:32:39 p.m.
No this is the company that handles all cam sites , we only do technical support here .
Brandon
3:34:23 p.m.
As I have stated , Streammate are the ones who handle all the webcam sites .
3:34:33 p.m.
We just do technical support for them .

Din greseala ai intrat pe suportul de la webcam.com care este site-ul celor de la streamate sau afiliati ai acestora , pentru webcams.com trebuie sa pui S-ul la sfarsit :)
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde euqwsx » 20 Sep 2016, 14:27

N-am intrat din greseala in alta parte, ci pe http://www.webcams.com/contact/ am dat click dreapta pe live support, in fine, o las balta, se pare ca nu stie nimeni nimic. Multumesc.
euqwsx

Mesajde eldiablo » 20 Sep 2016, 16:32

euqwsx scrie:N-am intrat din greseala in alta parte, ci pe http://www.webcams.com/contact/ am dat click dreapta pe live support, in fine, o las balta, se pare ca nu stie nimeni nimic. Multumesc.

Acum vezi cum e omul .... TU nu te descurci sa-ti faci un cont de model , pe http://www.webcams.com/contact nu apare nicaieri live support + PE ORICE site daca te duci pe pagina principala la support sau contact o sa ajungi in 99.9% din cazuri la suportul/contactul pentru clientii ( membri ) acelui site care de obicei nu au nici o legatura cu partea de modele/studiouri .Din fericire acum n-ai pierdut nimic dar daca o sa ai vreodata vreo problema cu vreo plata pe vreun site e bine sa inveti cum sa iei legatura cu departamentul potrivit pentru problema ta + sa fi agent/atenta la ce tastezi pentru ca acea conversatie pe care ne-ai aratat-o este 100% de la suportul site-ului www.webcam.com ( fara s )
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde euqwsx » 20 Sep 2016, 18:05

hehehe pai daca chiar asa e atunci nu stiu de ce m-a redirectionat acolo, eu voiam sa vb cu cineva de la webcams.com pentru ca la tickets din contul de model nu mi se raspunde, am deschis ticket pe 18 sept si e inca open adica n-am primit raspuns.. Tocmai ce am verificat si contul mi s-a suspendat pe motiv ca n-as fi bagat documentele cerute cand eu stiu foarte bine ca le-am bagat pe toate;
de fapt nu e nimeni acolo sa verifice si cred ca daca le bag din nou va fi aceiasi poveste

Your account status: Pending (System Suspended)
Your account is NO longer active because the 10 days you had to submit your manually signed release has passed. Please submit the missing requirements below in order to reinstate your account.
euqwsx

Mesajde euqwsx » 28 Sep 2016, 21:21

De fapt site-ul s-a schimbat complet, acum vad ca arata cu totul altfel, era ceva ciudat dar nu era vina mea.. :) Daca vreau sa-mi fac cont trebuie s-o iau de la zero cu intregistrarea dar nu stiu daca mai e site pe bune sau a devenit gen fereastra / oglinda pentru alt site mai mare..

http://www.webcams.com/webcams powered by my dirty hobby
euqwsx

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj