Site-uri de video chat banoase

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Aisha123 » 07 Iun 2012, 17:48

Buna!
As vrea sa stiu ce site-uri imi recomandati pentru a face bani mai multi...eu lucrez pe MyFreeCams de ceva timp si am lucrat inainte pe LiveJasmin, dar as vrea sa stiu daca mai exista si alte site-uri ca sa plateasca bine...LiveJasmin nu m-a multumit, stateam prea mult timp online pentru cati bani faceam, MFC e ok deocamdata...stiti alte siteuri ok?

Eu am gasit in cautarea mea un site nou de video chat care promite sa ofere primelor 50 de modele care se inscriu 100% din ceea ce clientii platesc, ca un fel de promotie pentru primele 3 luni…apoi castigul va fi la fel pentru toate modelele, adica 75% din ceea ce platesc membrii. Mie mi se pare cam cel mai mare “pay rate” la momentul actual si ma gandesc sa ma inscriu in primele 50 si sa vad ce se intampla…
Cred ca fac chestia asta sa atraga modele inainte de a incepe sa-si faca reclama pe net, pentru ca site-ul nu e cunoscut inca. Ei zic ca e un site creat de alte modele, pentru a ajuta modelele, un fel de site non-profit. Nu stiu cat de adevarata e treaba, dar ma incanta procentajul mare de “pay rate”…in caz ca intrati pe el, poate imi spuneti si parerea voastra. Il gasiti sub numele de ChatVillage, tastand in google .org dupa.
Aisha123

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj