Ce site-uri au traffic mare de barbati care cauta barbati?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Dylora » 18 Mai 2014, 22:47

Buna,

Ce site-uri au traffic de barbati care cauta barbati, sau femei care cauta barbati, adica pe ce site-uri merge mai bine la model masculin ?
Nu vreau raspuns-uri general valabile femeilor(depinde cu care te mulezi).
Ma intereseaza doar unde sunt cautati barbatii mai mult, pe jasmin e dezastru,nu sunt cautati, jasmin tot timpul a promovat modelele feminine.
Nu sunt supermusculo, cu o scula de juma de metru, om normal arat bine, atletic, scula normala.
Mi-ati fi de ajutor daca mi-ati recomanda ceva.

Multumesc,
Dylora

Mesajde dulcyka_sexy » 19 Mai 2014, 00:11

doamne ce vocabular....auzi la el scula....mai omuletzule, da tu de organ genital"normal"-mare, mic, nu ai auzit? siteuri pt cei cu scula normala nu stiu...
siteuri pt baieti-barbati, categoriile femei care cauta baieti, gay care cauta gay, sunt- jasmin(cel mai mare) daca tu nu ai, fa ceva, schimba pozele, vezi tu, apoi imlive, din cate stiam au sectiunea pt barbati...bafta acolo....
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 19 Mai 2014, 04:28

Dulcyka ....lol
Cata exigenta /intoleranta / spirit critic din partea ta !! :wink:
Ce ai cu omul daca asa se exprima ,grabit fiind sa primeasca un raspuns ? E ca si cum o fata/femeie ar spune : nu arat bine , sunt stearsa , nici sani nu am , nici picioare frumoase , am fundul lasat , engleza nu stiu prea mult , aaaaaa si nici buze senzuale nu am , ba mai am si pilozitate excesiva , ba chiar nici imaginatie nu am .
Ce e de facut ?...Nimeni nu stie ! :x
Oricum, daca unii au impresia ca au o dimensiune "normala " e numai si numai ...vina voastra ca tolerati asa ceva si ca le alimentati aceasta iluzie ! Ca sa fiti niste doamne, de secole a-ti inventat expresia plina de ipocrizie : 'Marimea nu conteaza " ! Si tot voi sunteti de vina si pentru confuzia creata cand se foloseste la intamplare expresia 'corp atletic " !
Si uite unde sa ajuns ! :evil: Amin !
:)
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 19 Mai 2014, 12:15

bonjour

pai in primul rand cred ca ai plecat pe niste premise gresite , baietii online sunt targetati de gay si de trans ff rar sa intalnesti o femeie , in 90% din cazuri cei care se dau femei , sunt tot gay , deh pe net putem fii oricine

eu am o teoreie personala , nu stiu cat e de adevarata , insa asta zic din ce obserrv la amicii nostrii gay , eu cred ca gayy online nu cumparaa sa mult pt ac nu sunt asa frustarti sexual ca si heterosexualii , recte in comunitatea gay lumea e muuult mai open mind , mai deschisa spre expereinte sexuale si muuul mai disponibila decta in cuplurile hetero , pt ca in genral baiul in sex vine din constipatia multo femei , cu prea multe frustrari , educatii rigide ,neintelegeri la bord

deci zic eu din start traficul va fi mai rar , caci noi asta targetam , frustrarile si relatiile gaunoase , in lumea gay ii lor eu zic ca atat sexul cat si relatiile ok sunt muult mult mai des intalnite decat in luema heterosexualilor

site uri relativ ok :

1.streamate
2.streamray
3.imlive
4.camcontacts
5visit x
6 px24

multa bafta sper sa iti iasa

ahh si ca un paradox pe care nu stiu cati hetero il cunosc in lumea gay nu conteaza prea mult dimensiunile , oricum nu asammult ca si cum ai targeta femei
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde Dylora » 20 Mai 2014, 09:27

Multumesc fetish.
Dylora

Mesajde Studio20 » 20 Mai 2014, 11:52

fetish scrie:
eu am o teoreie personala , nu stiu cat e de adevarata , insa asta zic din ce obserrv la amicii nostrii gay , eu cred ca gayy online nu cumparaa sa mult pt ac nu sunt asa frustarti sexual ca si heterosexualii , recte in comunitatea gay lumea e muuult mai open mind , mai deschisa spre expereinte sexuale si muuul mai disponibila decta in cuplurile hetero , pt ca in genral baiul in sex vine din constipatia multo femei , cu prea multe frustrari , educatii rigide ,neintelegeri la bord

Daca scriu un articol pe tema asta pot sa te citez? :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 20 Mai 2014, 16:19

yw Dylora sper sa te ajute , multa bafta

sigur Studio 20 , cu cea mai mare placere

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 20 Mai 2014, 21:20

Fetish,da-mi voie sa te contrazic,de ani de zile lucrez cu acesti oameni si crede-ma ca lucrurile nu stau chiar asa,ca sunt exceptii ,da,sunt dar majoritatea comunitatii gay-bi sexuali sunt niste oameni dificili cu grave probleme de comportament si sexualitate,egoisti,selfcentered,narcisisti and so on.Sa spunem ca nu am experienta treburilor pe real dar fara exagerare cred ca am cunoscut cateva sute de mii de membrii si toti sunt cam la fel,sunt mai introvertiti decat se vede si as putea sa-ti dau exemple mii de situatii in care relatiile gay sunt mai urate decat relatiile hetero.Lumea mai deschisa la minte vede comunitatea gay ca pe ceva exotic pentru ca li se pare cool sau stiu eu din ce alte motive,nu deranjeaza pe nimeni in mod aparent dar acesti oameni au mult mai multe frustrari decat cei hetero,de unde si geloziile ,scandalurile ca la usa cortului intre ei.Comunitatea gay este acceptata in aparenta si nu va fi niciodata altfel si nu din cauza noastra a celorlalti,tocmai din cauza lor si a comportamentului pe care majoritatea il au ,culpa de vinovatie pentru ceea ce sunt le apartine chiar daca mie nu mi se pare o culpa ,intodeauna un gay isi va lua masuri de ''protectie'' impotriva celor care nu sunt ca el si aici ma refer la protectie psihologica,ei pleaca in orice discutie pe premiza ca sunt diferiti si daca gresesc ceva aduc acest argument in fata ca pe un furuncul,faptul ca esti gay,straight sau whatever nu te scoate din porcariile vietii,o greseala sau o tampenie a unui hetero va fi acceptata sau denigrate la fel ca si unui gay dar ei mereu vor spune ca au fost condamanati pt ceva sau ca li s-a reprosat ceva pentru ca sunt gay ...c`mon .
Imi pare rau dar nu intodeauna femeile sunt cele cu frustrari si alte rahaturi,chiar barbatii sunt si sunt foarte multi multi dintre ei,ba chiar mai multi decat femeile numai ca ei nu se dau in stamba si ascund mai bine frustrarile.De asta membrii sunt barbati si nu femei,femeile gasesc oricand si la orice ora un penis dar barbatul nu gaseste mereu o femeie pentru ca cei mai multi habar nu au nici macar cum sa abordeze o femeie.Barbatul cu success la femei se numeste afemeiat si mai nou gigolo,smecher,etc,femeia cu success mare la barbate se numeste curva,termen inventat tot de un barbat si propavaduit din tata-n fiu ,etc,societate,valori morale,on my ass and so on.Valorile morale se aplica doar intr-o directie si egalitatea intre sexe este un big fas asa ca de unde si pana unde sunt femeile frustrate si nu invers?
Si, sa nu amintim ce face un barbat cand nu mai are argumente in fata unei femei sau al altui barbat?Evident se ia la bataie ca un primitiv,deci who da` fuck e mai frustrat?Ce face un barbat cand este refuzat de o femeie?Acelasi comportament de primitiv,o ia la injuraturi sau o jigneste si exemplele pot continua la nesfarsit.Revenind la sex ,asa cum si ei barbatii ar face multe chestii unele care nu sunt tocmai pe gustul partenerelor ,isi gasesc femei pe care le pot convinge,mai slabe decat ei evident pentru ca pe cea de acasa nu o poate fute in cur sau sa-i ceara lucrul asta tot de frustrat ce este,pentru ca el in mintea lui de gagautza( a majoritatii ,nu ma refer strict la toti barbatii),este tot o pizda lasa si fara argumente.
Pot sa continui mult si bine dar nu cred ca are sens,ideea esteca noi femeile nu suntem nici proaste si nici frustrate asa cum cred barbatii numai ca unii dintre ei habar nu au sa convinga::))
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 20 Mai 2014, 22:10

Pe tine poca nu te va cita studio20 in eventualul articol. Probabil nu conteaza, ca oricum nu-l intereseaza realitatea :).
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj