Site-uri pentru baieti

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Smooth_play » 05 Iul 2016, 14:16

Salut. Fac videochat de 1 an de zile, doar pe chaturbate. Imi merge destul de bine, nu am alt job, dar sunt curios pe ce alte site-uri mai pot face bani? Precizes ca nu-mi arat fata nicidata si nu imi bag nimic.... Deci banuiesc ca live jamsin iese din discutie....
Eu ma gandesc la cam4 in principiu....ce parere aveti de el? Sau ce alte site-uri merg bine in free? N-am ce sa fac in privat pentru ca nu dansez nu fac striptease....sa zicem ca sunt mai chill pe camera :D
Daca cunoasteti bine site-urile mi-ar placea un top 5 al site-urilor ce merg bine PENTRU BAIETI. Multumesc
Smooth_play

Mesajde UniqueAttitude » 08 Iul 2016, 05:50

Daca stii engleza nivel mediu-avansat si te ocupi de profil(poze zilnic, descriere buna), merge si camcontacts(site de privat direct)
UniqueAttitude

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj