Site-uri NonAdult

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Strawberry07 » 29 Iul 2014, 13:58

Imi puteti recomanda niste site-uri non adult care merg cat de cat in 2014? :P Pupici
Strawberry07

Mesajde evaeva1 » 30 Iul 2014, 15:52

Imlive si camcontacts au ramas singurele cu non adult! anul trecut pe vremea asta mergeau brici! Ma refer brici, pt non adult ( 1000-1400) pe ppy, cumulate pe ambele, din care 70% din ei doar de pe imlive! Acum, la cat de varza merge imlive pe adult, ma indoiesc ca mai misca mare lucru acolo! Plus ca daca vrei sa faci non adult va trebui sa ai un profil care sa iasa din tipar! Majoritatea modelelor nu acorda atentie neam ! Eu asa am procedat cand am fost pe non adult si am fost super multumita ! cred ca lucram undeva la 10-12 zile pe ppy si cam 8h /zi!
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde Strawberry07 » 30 Iul 2014, 19:22

Legat de Imlive sunt sincer cam dezamagita. Am fost pe shygirl si sincer nu prea m-am simit Shy in categoria aia pt ca sunt genul mai soft adica fara anal,humiliation si alte minunatii asemenea.Eram pe 2.80 foloseam toate tools-urile lor inclusiv MVC, si degeabaaaaa, ff slab, multi nici macar nu citesc profilele, ca sa nu zic ca pe siteurile afiliate Imlive-lui nu exista notiunea de shygirls, host-ii Girl Alone si Shy Girl impreuna, plus ca pt majoritatea membrilor de acolo pana si pretul de 1.98 e so expensive lol :)). am primit ff multe mesaje imi care imi cereau sa scad pretul la 1.98 si sa le ofer pee anal etc. Nush unde am gresit pt ca aveam poze profi acolo HD, camera HD Sound si toate cele :))) se pare ca vor ajunge ca ifriends. Mi se pare ca au devenit cam pierdere de vreme chair daca investesti in el multe ore online. Eu statea zilnic 10-12 ore uneori chiar 14h online pe el si aveam zile cand abia faceam 3 $. Si asta de cand au schimbat interfata, au scos texthatul si promoveaza prea mult free-ul,mai ales ca sunt destul de multe dudui pe acolo care arata moca in free,pai de ce sa mai plateasca membrul cand el poate vedea pe gratis. la non adult au scos pana si happy houre-ul camai ajuta cat de cat, la promovare, sa mai cunosti membri noi, acum ca lau scos si pe asta nush cu ce mai raman :)))
In ceea ce priveste camcontact-ul asta mai merge la non adult, nu stralucit dar totusi misca ceva acolo.
Asta este, acum caut si site-*uri non adult si shy problema e ca nu prea mai sunt :)) si am ramas cam in pom :)))))
Strawberry07

Mesajde evaeva1 » 31 Iul 2014, 06:57

Mda, ciudat! Eu deocamdata stau pe 3.80 si nu mi a reprosat nimeni nimic ever! Vezi sa nu faci tu ceva gresit! Un model poate fi considerat too expensive chiar si la 1.98 , daca nu este atent la detalii! Profil lucrat ( poze, teaser) insa atentie si calitatea lor! Imagine HD, nu doar sa ai icon HD, ci chiar sa te vezi impecabil, décor, si cel mai important imaginea ta cand intrii online! Incearca sa fii critica si obiectiva cu tine, si nu merge pe conceptul " las-o mah ca merge asa!" Imlive a ramas cu ft putin membrii platitori si trebuie sa fii atenta la detaliile acestea daca vrei sa faci banuti!
Eu am trecut si prin Shy, si de acolo m-am ales cu cativa Masteri si nebuni cu fantezii ciudate! Li se pare lor, ca si la non adult, mai tentant si mai provocator sa uimeasca sau chiar sa train-uiasca o maica filofteea! :lol: :lol:
Iar referitor la disponibilitatea ta in showuri ( mai soft, mai glam ) este foarte simplu! Te poti transfera pe adult, si sa iti faci profilul de asa natura incat sa atragi exact ceea ce iti doresti! Era chiar o tipa care a intrat in HOF la adult ( pe non adult avea nickname EnglishRose) cu un profil de non adult, unde scria mare cat casa, ca nu ofera showuri adult, ca nu se dezbraca, insa facea multe showuri pe fetish ( hair fetish, armpit, ATM) etc!
Deci se poate!
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde Strawberry07 » 31 Iul 2014, 10:30

Imaginea e primul lucru care ma preocupa inainte de a intra online.Imi ia in mediu o ora sa ma pregatesc, am lumini bune, camera Logitech c920, cand eram in shy aveam poze HD, teaser, discount club,5 stele,flc,schimbam des poza de profil, aveam reviwe-uri gen killer body, stunning etc de cand insa au schimbat interfata nu mai merge nik pt mine acolo
Strawberry07

Mesajde edd.mexicanu » 12 Noi 2014, 04:37

ma poate ajuta cineva sa imi deschis si eu un cont de cuplu pe camcontact? multumesc!
edd.mexicanu

Mesajde googlefun » 12 Noi 2014, 10:27

edd.mexicanu scrie:ma poate ajuta cineva sa imi deschis si eu un cont de cuplu pe camcontact? multumesc!

Salutare ,
In primul rand ai postat in topicul referitor la Non-adult .Lucru la cuplu contrazice sintagma Non-Adult .
Totusi , nu cred ca e asa greu sa deschizi un cont de cuplu acolo . Tu vrei info de la A la Z pe acest topic, sau ceva punctual ?
Sigur vei gasi info detaliat in forum ,despre asta .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj