Ce site-uri merg in prezent cel mai bine la cuplu?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde DavidD » 26 Sep 2015, 01:39

Buna,a-si dor sa aflu ce site-uri merg in prezent cel mai bine la cuplu(fata si baiat). Si traficul cand este mai bun? Ma puteti ajuta cu o lista si cu pareri?
Si va spun sincer ca noi avem decor,tot ce trebuie din punct de vedere tehnic.

Ps: a și dori site uri concrete ,nu 100 de site uri si nici unu bun.multumesc anticipat
DavidD

Mesajde lordnight » 26 Sep 2015, 20:33

Buna ! Si noi suntem tot cuplu fata/baiat stam pe adultwork , streamate si xlove care ne merg cel mai bine . Pe acestea 3 ti le pot recomanda chiar au trafic si se fac bani . Iti mai pot recomanda imlive care depinde de zi ( cel putin la noi asa este ) si cc ( are trafic mai scazut dar cand iti intra in pvt chiar stau ). Spor la $$$ !!!
lordnight

Mesajde DavidD » 26 Sep 2015, 20:58

Mersi frumos pentru raspunsul tau, chiar site-urile care le-ai spus mai jos nu le am incercat deloc ... am sa incercam,doar ca suntem si la inceput si nu ne asteptam sa fie asa bine ... voi de cat timp faceti si sunteti multumiti ? Si CC asta ce site e? La ce ore va convine sa intrati mai tot timpu ?
DavidD

Mesajde lordnight » 27 Sep 2015, 01:27

Noi facem de 6 ani , suntem multumiti nu avem de ce sa ne plangem . In legatura cu ce m-ai intrebat ce este cc ( este site-ul camcontacts ) care este cu pvt direct direct nu va incurca deloc , va ocupati de el doar cand intra membru in pvt . In legatura cu orele la care intram ...noi stam seara majoritatea timpului dar avem dati cand intram si ziua ... La noi sumele sunt constante si seara si ziua . Vezi tu depinde ce trafic este .
lordnight

Mesajde DavidD » 27 Sep 2015, 14:36

Multumesc pentru raspunsuri lordnight!Spor la bani
P.s: oricine mai are si alte pareri e bine venit aici sa le spuna ca m-ar ajuta foarte multe,doar cei cunoscatori si care mai fac la cuplu fata si baiat

Eu folosesc Firefox(mai da cateodata crash) cu ManyCam ca sa mearga webu pe mai multe siteuri .... e ok ? folositi altceva voi ??
DavidD

Mesajde mihai_richG » 28 Sep 2015, 17:00

DavidD scrie:Multumesc pentru raspunsuri lordnight!Spor la bani
P.s: oricine mai are si alte pareri e bine venit aici sa le spuna ca m-ar ajuta foarte multe,doar cei cunoscatori si care mai fac la cuplu fata si baiat

Eu folosesc Firefox(mai da cateodata crash) cu ManyCam ca sa mearga webu pe mai multe siteuri .... e ok ? folositi altceva voi ??

Mai poti folosi ca spliter verysoft si visit-x, doar ca iti trebuie licenta...costa cam 20-35$.

Spor!
mihai_richG

Mesajde DavidD » 29 Sep 2015, 15:31

Stie cineva de ce nu imi merge microfonu pe toate site-urile ? daca trebuie activat ceva si de unde ? a mai patit cineva? folosesc manycam..
DavidD

Mesajde mihai_richG » 29 Sep 2015, 16:45

DavidD scrie:Stie cineva de ce nu imi merge microfonu pe toate site-urile ? daca trebuie activat ceva si de unde ? a mai patit cineva? folosesc manycam..

Daca pe un site iti merge microfonul iar pe celelalte nu, Incearca sa verifici daca ai la setarile microfonului debifat optiunea "Allow applications to take exclusive control of this device". Setarile microfonului le gasesti in Control Panel -> Sound >tab-ul Recording , click dreapta pe microfon -> Properties - > tab-ul Advance si acolo gasesti bifa.

Daca nu iti merge pe nici un site verifica in flash daca e setat sursa microfonului (click dreapta settings si ai un tab cu microfonul).

Spor acolo!
mihai_richG

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj