Site similar CC sau fara free

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde medusa » 19 Oct 2014, 22:53

Buna tuturor!Sunt un lurker vechi pe site si vin cu aceasta intrebare pt ca stiu ca in ultima vreme s au schimbat multe in lumea siteurilor vdc..
caut un site asemanator CAM CONTACTS sau fara free...stiu ca aparent imlive nu are free dar tot trebuie sa stai 120 ore (sau ceva asemantor)in free iar Ifrends pare cam ciudat.Eu nu pot sta deloc in free,am lucrat doar pe CC si nu fac show..m am axat pe fetish si sunt always no nudity.
Ce imi recomandati?

Multumesc si multa bafta
medusa

Mesajde hayat » 20 Oct 2014, 05:28

adultwork e si pe fetish
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde medusa » 21 Oct 2014, 17:57

merci mult pentru raspuns!
despre streamate stii ceva?este ca si adultwork poti sta fara free?si se preteaza oare unui model non nude?
medusa

Mesajde hayat » 23 Oct 2014, 15:13

Buna , pe streamate poti citi pe aici , eu am stat f putin pe el .. din cate am vazut e cu free dar poti sa alegi sa iti intre doar membrii platitori in free , daca gresesc cu ceva sa ma corecteze colegii
Eu stau pe 5 siteuri fara free , cu pvt direct , au si sectiune fetish , dar sunt nemtesti ... si cam 90% din membrii vor germana
Bafta
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde medusa » 25 Oct 2014, 01:46

wow,5!!foarte tare ca le poti gestiona pe toate :) din pacate nu vorbesc germana,doar italiana la nivelul englezei.
despre streamate am tot citit..si am tot sperat ca are si optiunea direct privat dar se pare ca nu o are,m am inregistrat dar nu voi intra online pt ca free ul ma sperie si sunt f confortabila invers.
am citit si rascitit toate forumurile posibile dar chiar nu reusesc sa mai gasesc inca un site (pe langa cc)fara free cu adevarat..well..sper sa se inventeze daca nu exista inca ;)

Mult succes :D
medusa

Mesajde trompi » 25 Oct 2014, 12:10

medusa ai cam sa astepti mult si bine sa se inventeze, insa sunt pe cale de disparatie;)))))inclusiv iml a suprimat acest lucrul, free chat_ul e la puetere, sper ca in viitor sa nu fie pe cale de disparitie si optiunea de private chat, adica sa se faca totul in fre ;))))
un site cu private direct ar fi xcams, nu stiudaca pentru cei care au cont nou mai exista optiunea, ca si ei au introdus recent freechat-ul so.....
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde medusa » 26 Oct 2014, 02:55

:))))))))) ce optimist esti :)
orice invat are si dezvat..vad ca free ul e pe val..dar urci,urci,mai treb sa si cobori..
direct privat este mai ..um..high end..treb sa existe mereu o nisa si pt alt gen de clienti.
merci de sugestie!
medusa

Mesajde hayat » 26 Oct 2014, 04:01

medusa scrie:wow,5!!foarte tare ca le poti gestiona pe toate :) din pacate nu vorbesc germana,doar italiana la nivelul englezei.
despre streamate am tot citit..si am tot sperat ca are si optiunea direct privat dar se pare ca nu o are,m am inregistrat dar nu voi intra online pt ca free ul ma sperie si sunt f confortabila invers.
am citit si rascitit toate forumurile posibile dar chiar nu reusesc sa mai gasesc inca un site (pe langa cc)fara free cu adevarat..well..sper sa se inventeze daca nu exista inca ;)

Mult succes :D

E ok, membrii nu sunt asa grabiti ca pe alte sites,si nu sunt in pvt non stop :)) as vrea eu 8) cand am vreun show de fetish ceva stau cu google translate :mrgreen: ca nu inteleg chiar tot :D si doar pe un site fac banuti frumosi , pe restu de 3 fac cat pe primul , toate sunt in euro
De fapt stau pe 4 sites nemtesti si unu britanic xxxpanded.com
Plus shows pe skype
Pe skyprivate.com imi merge cel mai bine , mai sunt si skypeepz.com , skypeepshow.com [asta l-am abandonat] , myprivateangels.com [ de la asta am primit o plata ieri , a fost prima, nu stiam cat sunt de seriosi]
Pe astea toate cu show pe skype scot cam un ~500 $ / lunar
Nu e cine stie ce dar sunt niste banuti extra
Bafta si tie sa mai gasesti inca un site , mie imi convine asa, daca sunt zile nashpa pe 1 site 2 , merg celelalte si tot asa :D nu mai am crize cum aveam cand stateam doar pe imlive :lol: si aveam zi cu 15$ :evil:
Vorba userului fetish , nu e bine sa tinem toate ouale intr-un singur cos :)
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde medusa » 08 Noi 2014, 16:03

Haha :)))) bine zis..cu zilele cu 15$..CC-ul este genial insa se intampla si calamitati de genu'..mare dreptatate aveti cu oualelelele lol si cosurile
De skype ca si unealta am auzit dar nu stiam ca sunt siteuri care se ocupa cu asta.suna bine.ill look into it merci mult!!
Sa ai un weekend frumos si profitabil!
medusa

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj